065400137 – numer rozliczeniowy Chase w Luizjanie

Category: Będziesz Mieć
17 lutego 2021

Znajdź numer rozliczeniowy dla swojego konta Chase w Luizjanie i odkryj tańszy i szybszy sposób przesyłania pieniędzy za granicę.

Szukasz numeru rozliczeniowego dla banku Chase w LA?Numer rozliczeniowy Chase Louisiana

Numer rozliczeniowy konta czekowego i oszczędnościowego w Luizjanie w Stanach Zjednoczonych to 065400137

TransferWise to tańszy sposób wysyłania pieniędzy za granicę

Wysyłanie płatności krajowych za pomocą banku może być dość łatwe. Ale transfery międzynarodowe to inna historia. Dzięki wysokim opłatom SWIFT i opłatom transgranicznym mogą być bardzo drogie i czasochłonne.

Wysyłając z nami pieniądze, otrzymujesz rzeczywisty kurs wymiany – taki sam jak w Google. W połączeniu z niską opłatą z góry, z której jesteśmy znani. A jeśli nie będziemy najtańszą opcją, damy Ci znać.

Wypróbuj TransferWise, aby uzyskać szybkie, bezpieczne i tanie płatności transgraniczne. Na całym świecie.

Zacznij oszczędzać z TransferWise

Dołącz do ponad 4 milionów ludzi, którzy oszczędzają pieniądze na przelewach międzynarodowych.

Co to jest numer rozliczeniowy?

W Stanach Zjednoczonych banki i inne instytucje finansowe używają numerów rozliczeniowych do identyfikacji. Składają się z 9 cyfr i czasami są nazywane numerami tranzytowymi tras, numerami routingu ABA lub numerami RTN.

Banki Rezerwy Federalnej potrzebują numerów rozliczeniowych do przetwarzania transferów środków Fedwire. Sieć ACH potrzebuje ich również do przetwarzania elektronicznych przelewów środków – takich jak bezpośrednie wpłaty i płatności za rachunki.

Znajdź numery routingu Chase dla:

Numer rozliczeniowy przelewu banku Chase w Luizjanie

Jeśli wysyłasz krajowy przelew bankowy, potrzebujesz tylko numeru przelewu z tej tabeli. Jeśli wysyłasz międzynarodowy przelew bankowy, potrzebujesz również kodu Swift.

Przelew krajowy

Międzynarodowy przelew bankowy na konto Chase w USA

Numer rozliczeniowy przelewu banku Chase w Luizjanie

Jeśli wysyłasz krajowy przelew bankowy, potrzebujesz tylko numeru przelewu z tej tabeli. Jeśli wysyłasz międzynarodowy przelew bankowy, potrzebujesz również kodu Swift.

Przelew krajowy

Międzynarodowy przelew bankowy na konto Chase w USA

Numer rozliczeniowy Chase dla przelewów ACH

Aby wysłać przelew ACH na dowolne konto bankowe Chase, należy podać numer rozliczeniowy ACH. Aby wysłać krajowy przelew ACH, musisz użyć numeru rozliczeniowego ACH, który różni się w zależności od stanu.

Numer rozliczeniowy ACH dla kont Chase w Luizjanie to 065400137

Czy numer rozliczeniowy Chase jest taki sam we wszystkich oddziałach w Luizjanie?

We wszystkich oddziałach w Luizjanie istnieje jeden numer rozliczeniowy dla kont bankowych Chase. Ten sam numer rozliczeniowy ABA jest używany zarówno dla kont czekowych, jak i oszczędnościowych i jest unikalny dla kont Chase w Luizjanie.

Gdzie znaleźć numer rozliczeniowy Chase na czeku

Jeśli masz pod ręką czek Chase, będziesz w stanie łatwo znaleźć swój numer rozliczeniowy. Oto gdzie szukać. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać numer rozliczeniowy.

Chcesz uzyskać swój numer rozliczeniowy od Chase? Oto wszystko, czego potrzebujesz.Jak znaleźć swój numer rozliczeniowy Chase w Internecie

Oto kilka sposobów na znalezienie swojego numeru online:

 1. Na tej stronie – Podaliśmy numer rozliczeniowy Chase w Los Angeles do sprawdzania kont i przelewów.
 2. Bankowość internetowa Chase – będziesz mieć możliwość uzyskania numeru rozliczeniowego Chase, logując się do bankowości internetowej. Czek lub wyciąg – czek wystawiony przez Chase lub wyciąg bankowy. Fedwire – Możesz sprawdzić swój numer rozliczeniowy na oficjalnej stronie internetowej Rezerwy Federalnej.Twój numer rozliczeniowy umożliwia bezpieczne dotarcie płatności do odbiorcy. Ta strona jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwania numeru rozliczeniowego banku Chase. Zawsze jednak warto sprawdzić w banku lub odbiorcy właściwy numer konta i rozliczeniowy.

  Banki uwielbiają mylący żargon finansowy. Oto proste wyjaśnienie.Numery rozliczeniowe, kody SWIFT, BIC i IBAN – jaka jest różnica?

  Będziesz potrzebować kilku informacji, aby wysłać lub odebrać przelew bankowy – w USA lub za granicą.

  Numery rozliczeniowe pomagają zidentyfikować banki podczas przetwarzania krajowych płatności ACH lub przelewów bankowych. Ale tylko w Stanach Zjednoczonych. Na przykład nie jest on potrzebny do dokonania płatności na rzecz znajomego we Francji.

  Kody SWIFT, podobnie jak numery rozliczeniowe, również identyfikują banki i instytucje finansowe. Tym razem dla płatności międzynarodowych. Czasami są znane jako kody BIC.

  Numery IBAN (międzynarodowe numery kont bankowych) identyfikują indywidualne rachunki bankowe. Są wydawane przez wiele banków w Europie, ale banki na całym świecie również zaczynają je przyjmować.

  Jedno konto do wysyłania, odbierania i wydawania na całym świecieKonto bez granic TransferWise

  Przechowuj i wymieniaj ponad 40 walut w kilka sekund i otrzymuj własne międzynarodowe dane bankowe. Każdy może ich użyć, aby zapłacić Ci tak, jakby płacił lokalnym.

  • Numer konta i numer rozliczeniowy w USA
  • Brytyjski numer konta i numer rozliczeniowy Europejski IBAN Australijski numer konta i kod BSB Numer konta w Nowej Zelandii Z TransferWise zawsze uzyskasz najlepszy możliwy kurs wymiany i niskie opłaty, z których jesteśmy znani.