Bitcoin w 2020 r .: Czego można się spodziewać po wartości BTC w przyszłości

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

3 grudnia 2018 r

Bitcoin przeżył w tym roku drugą poważną krach, a jego obecna cena to tylko ułamek tegorocznego najwyższego poziomu. Podczas gdy wielu inwestorów spodziewało się, że koniec 2018 r. Przyniesie koniec bessy i pozwoli BTC osiągnąć nowe wyżyny, nie wydaje się prawdopodobne, aby tak się stało. Mimo to inwestorzy nadal patrzą w przyszłość, tylko nieznacznie przejmując się obecną wadą.

Wielu z nich pozostaje przekonanych, że to nie koniec Bitcoina i że znowu wzrośnie, tak jak za każdym razem w ciągu ostatnich 10 lat. Mając to na uwadze, wielu zastanawia się, czego się spodziewać w przyszłym roku lub dwóch? Przewidywanie ceny nigdy nie jest łatwe ani dokładne, a im dalej w przyszłość, tym mniej dokładne mogą być te przewidywania.

Mimo to rok 2020 jest przez wielu postrzegany jako ważny i ważny rok, koniec drugiej dekady XXI wieku, dlatego wielu interesuje się opiniami ekspertów, co to może oznaczać dla kryptowalut. Właśnie dlatego zebraliśmy najlepiej wykształcone przypuszczenia niektórych z największych nazwisk kryptowalut, finansów i technologii.

1. Tom Lee

Tom Lee jest szefem badań i współzałożycielem firmy zajmującej się badaniami kryptograficznymi o nazwie Fundstrat Global Advisors. Zgodnie ze swoimi wcześniejszymi przewidywaniami stwierdził, że do końca 2018 r. Bitcoin osiągnie poziom 25 000 USD. Oczywiście było to przed bessą, a wszystkie szkody spowodował drugi krach rynkowy w tym roku.

Jego późniejsze prognozy wskazywały, że do końca roku BTC może osiągnąć co najmniej 15 000 USD za monetę. Lee miał również wiele występów telewizyjnych na żywo, w których omawiał Bitcoin i jego cenę. Mówił także o stworzeniu indeksu, który śledziłby cenę Bitcoina. Podsumowując, Lee jest jedną z najbardziej szanowanych postaci w branży kryptograficznej, dlatego jego opinia jest bardzo ceniona. Jeśli chodzi o jego przemyślenia na temat Bitcoina w 2020 roku, analiza wykresów oparta na zmianach cen BTC w całej jego historii przekonała go, że BTC osiągnie wartość 91000 USD.

2. John McAfee

John McAfee to nazwisko znane na całym świecie, głównie ze swojego programu antywirusowego McAfee, jednak w ostatnich latach zaangażował się także w branżę kryptowalut. Jego ciekawe doświadczenie i nieoczekiwane prognozy cen zwróciły na niego uwagę całej społeczności, którą wykorzystał do osiągnięcia zysku, promując ICO. Ujawnił również, że pobiera ponad 100000 USD za prognozy cenowe i że wiele projektów kryptograficznych jest więcej niż chętnych zapłacić tę cenę, aby je uzyskać.

Jego prognozy cenowe były często rozciągane tak bardzo, jak to możliwe, co widać po jego zeszłorocznej prognozie, że BTC osiągnie 500 000 USD za monetę w 2020 r. Pomimo faktu, że wielu uznało tę prognozę za mało prawdopodobną nawet wtedy, niedawno przesunął ją jeszcze wyżej. , stwierdzając, że spodziewa się, że Bitcoin osiągnie 1 milion dolarów za monetę.

Oczywiście te prognozy to nie tylko domysły, a on oparł je na specjalnym modelu cenowym, który sam stworzył. Ten sam model cenowy przewidywał, że do końca 2017 r. BTC osiągnie poziom 5000 USD. W czasie, gdy przedstawił tę prognozę, taki wyczyn wydawał się niemożliwy. Jak wiemy teraz, BTC urósł czterokrotnie.

Oczywiście oznaczałoby to również, że całkowita kapitalizacja rynkowa również gwałtownie wzrosłaby, prawdopodobnie osiągając nawet 15 bilionów dolarów.

Oczywiście, niektóre z jego przewidywań były błędne także w odwrotnym kierunku. Jedna z nich obejmowała prognozę, że BTC powróci do ceny 15000 USD za monetę w czerwcu 2018 r., Co oczywiście nie miało miejsca. Z tego powodu większość ludzi przyjmuje teraz jego słowa z przymrużeniem oka. Jednak. McAfee pozostaje jednym z największych byków BTC i nie ma wątpliwości, że wielu inwestorów chciałoby, aby jego prognozy się spełniły.

3. Fran Strajnar

Strajnar jest dyrektorem generalnym Brave New Coin i przewidział, że Bitcoin może z łatwością osiągnąć 200 000 dolarów do 2020 roku. Powodem tego jest szybkie tempo przyjęcia waluty numer jeden, a także jej altcoinów. Strajnar twierdzi, że coraz więcej użytkowników interesuje się BTC przez cały czas, co oznacza, że ​​sieć się rozwija. Cały czas tworzone są dodatkowe portfele i to samo dotyczy różnych aplikacji i dAppsów. Strajnar spodziewa się, że będzie to kontynuowane, a ten wzrost wykorzystania ostatecznie doprowadzi BTC do znacznie wyższej wartości.

4. Osato Avan-Nomayo

Osato Avan Nomayo jest znanym analitykiem Bitcoinów, który przewidział, że nagroda za wydobycie spadnie do 6,25 BTC do 2020 r. Nagrody za wydobywanie bitcoinów są znane z tego, że są zmniejszane o połowę po wydobyciu określonej liczby bloków, a to już się stało do tej pory dwa razy. Pierwsza połowa miała miejsce w 2012 roku, kiedy nagrody BTC spadły z 50 BTC do 25 BTC. Potem, w 2016 roku, powtórzyło się to samo, a nagrody BTC spadły z 25 monet do zaledwie 12,5, czyli tyle, ile otrzymują dziś górnicy.

Teraz Osato uważa, że ​​rok 2020 będzie czasem, w którym nastąpi kolejna połowa, tak jak wydaje się to następować co cztery lata. Jednak po każdym halvingu ceny BTC rosły i chociaż Osato nigdy nie podał konkretnej prognozy, cena, której oczekuje analityk, jest wyższa niż 20000 USD.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości o kryptowalutach, dołącz do naszego Telegramu!

Zastrzeżenie: tego artykułu nie należy traktować jako porady inwestycyjnej ani jej celem nie jest. Global Coin Report i / lub jego podmioty stowarzyszone, pracownicy, pisarze i podwykonawcy są inwestorami kryptowalutowymi i od czasu do czasu mogą, ale nie muszą, posiadać udziały w niektórych monetach lub tokenach, które obejmują. Przed zainwestowaniem w jakąkolwiek kryptowalutę przeprowadź własne dokładne badania i przeczytaj nasze pełne wyłączenie odpowiedzialności.