Co należy wiedzieć o przewidywanych kredytach hipotecznych

Co należy wiedzieć o przewidywanych kredytach hipotecznych
Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

  • 5 października 2020 /
  • 2 minuty czytania

Eric Audras / Getty Images

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Uczciwość redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Który bank wybrać?

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Używane samochody. Używane książki. Odzież używana. Wszystkie te towary mogą być inteligentnymi zakupami oszczędzającymi pieniądze. A co z używanymi hipotekami?

Pomysł może wydawać się szalony, ale w rzeczywistości kupujący może w niektórych przypadkach przejąć lub „przyjąć” kredyt hipoteczny sprzedawcy. Proces nie jest łatwy, ale zarówno kupujący, jak i sprzedający powinni wiedzieć, czym jest hipoteka hipoteczna, kiedy jest pożądana i kto może skorzystać.

Oto podstawy, które powinieneś wiedzieć o przypuszczalnych kredytach hipotecznych.

Co to jest hipoteka hipoteczna?

Hipoteka przypuszczalna pozwala kupującemu na założenie stawki, okresu spłaty, aktualnego salda kapitału i innych warunków istniejącego kredytu hipotecznego sprzedającego, zamiast uzyskać nowy kredyt hipoteczny.

Największą potencjalną korzyścią dla kupującego jest to, że warunki kredytu hipotecznego sprzedającego mogą być bardziej atrakcyjne niż warunki panujące, które byłyby oferowane kupującemu, gdyby wystąpił o nowy kredyt hipoteczny. Stopa procentowa jest kluczowa, choć należy również rozważyć inne czynniki.

Ogólnie rzecz biorąc, założenie istniejącego kredytu hipotecznego może być prostsze, łatwiejsze i mniej kosztowne dla kupującego, mówi Lemar Wooley, rzecznik Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w USA.

Jak działają hipoteki hipoteczne?

Przyjmując kredyt hipoteczny, obecny pożyczkobiorca podpisuje saldo swojej pożyczki, a Ty stajesz się odpowiedzialny za pozostałe spłaty. Oznacza to, że kredyt hipoteczny będzie miał takie same warunki, jakie miał poprzedni właściciel domu, w tym takie same oprocentowanie i miesięczne płatności.

Jeśli przyjmiesz kredyt hipoteczny, będziesz musiał spłacić cały kapitał własny, jaki ma sprzedawca, w formie zaliczki lub innej pożyczki.

Zakładanie kredytu hipotecznego nie musi jednak odbywać się tylko w drodze sprzedaży. Członkowie rodziny mogą na przykład przejąć istniejącą hipotekę od zmarłego krewnego lub, jeśli jednej osobie zostanie przyznane wyłączne prawo własności do nieruchomości w postępowaniu rozwodowym, osoba ta może sama przejąć pełną istniejącą hipotekę.

Jakie rodzaje kredytów hipotecznych są możliwe?

W teorii każdy rodzaj kredytu mieszkaniowego może mieć zakładaną klauzulę finanso hipoteczną. Jednak tylko trzy rodzaje pożyczek mają zwykle tę funkcję:

  • Pożyczki FHA ubezpieczone przez Federal Housing Administration
  • Pożyczki USDA, które są udzielane w ramach programu gwarantowanych kredytów mieszkaniowych dla rozwoju obszarów wiejskich USDA
  • Pożyczki VA, gwarantowane przez Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych

Pożyczki konwencjonalne zazwyczaj nie są zakładane

Co nabywcy i sprzedawcy domów powinni wiedzieć

Kupujący, którzy rozważają zaciągnięcie kredytu hipotecznego, powinni wiedzieć, że nadal muszą ubiegać się o pożyczkę i spełniać wszystkie wymagania pożyczkodawcy, tak jakby pożyczka była nowo udzielona. Bez zgody pożyczkodawcy założenie to nie może się wydarzyć. To ograniczenie ogranicza wybór pożyczkodawcy przez kupującego do podmiotu obsługującego pożyczkę sprzedawcy.

Wycena zazwyczaj nie jest wymagana, co może ułatwić zawarcie transakcji i zaoszczędzić kupującemu opłaty za wycenę, która może wynosić kilkaset dolarów. Kupujący może zdecydować się na wycenę niezależnie od pożyczkodawcy, aby zmniejszyć ryzyko przepłacenia za nieruchomość.

Kolejną kwestią jest kapitał sprzedającego. Duży kapitał własny oznacza, że ​​kupujący może być zmuszony do zapłacenia dużej zaliczki.

Dla sprzedającego podstawową zaletą przewidywanej pożyczki jest to, że może ona uczynić dom bardziej atrakcyjnym dla kupujących, zwłaszcza jeśli pożyczka ma niską stopę procentową, a sprzedawca ma niewielki kapitał własny.

Należy pamiętać, że sprzedawca może nadal być częściowo odpowiedzialny za dług po przejęciu pożyczki przez kupującego. Jeśli kupujący nie dokona płatności, może to negatywnie wpłynąć na kredyt sprzedawcy.

„Jeśli pożyczkodawca nie zwolni pierwotnego pożyczkobiorcy z odpowiedzialności za hipotekę, a założyciel nie wywiąże się z płatności, wówczas pierwotny pożyczkobiorca poniesie uszczerbek na swojej zdolności kredytowej” – mówi Wooley.