Co pożyczkodawcy patrzą w wyciągach bankowych w procesie hipotecznym

Category: Wyniki Kredytowe
17 lutego 2021

BLOG na temat tego, co pożyczkodawcy przeglądają w wyciągach bankowych w procesie hipotecznym, został zaktualizowany i opublikowany 25 października 2019 r.

Każdy pożyczkodawca hipoteczny wymaga od pożyczkobiorców dostarczenia wyciągów bankowych z 60 dni w ramach rozpoczęcia procesu hipotecznego.

 • Wnioskodawcy ubiegający się o pożyczkę hipoteczną zastanawiają się, dlaczego pożyczkodawcy patrzą na wyciągi bankowe
 • Nie trzeba przedkładać wszystkich wyciągów bankowychW tym artykule omówimy i omówimy, jak pożyczkodawcy wyglądają na wyciągach bankowych.

  Ile wyciągów bankowych potrzebuję, aby wystawiać ubezpieczycieli hipotecznych

  Należy dostarczyć tylko wyciągi bankowe z potwierdzeniem wpłaty i kosztów zamknięcia.

  • Wyciągi bankowe są wstępnie weryfikowane
  • Przed zamknięciem można ponownie zażądać zaktualizowanych wyciągów bankowych, aby upewnić się, że pożyczkobiorcy zweryfikowali środkiTylko dlatego, że kredytobiorcy mają doskonałe wyniki kredytowe i duże dochody, nie jest gwarancją zatwierdzenia kredytu hipotecznego Gwarant kredytów hipotecznych będzie analizował wyciągi bankowe i szukał nieprawidłowości, a także dziwnych wpłat i wypłat.

   Co pożyczkodawcy wyglądają w wyciągach bankowych i jak powinien je przeglądać urzędnik ds. Pożyczek

   Kredyty w rachunku bieżącym na wyciągach bankowych są jednym z głównych powodów odmowy kredytu hipotecznego. Nie należy zwracać żadnych wyciągów bankowych z debetem w rachunku bieżącym z ostatnich 60 dni.

   Podmioty udzielające kredytów hipotecznych zwracają uwagę na sygnały ostrzegawcze podczas przeglądania wyciągów bankowych wnioskodawców.

   • Pierwszą rzeczą, jakiej szukają, są debety w rachunku bieżącym i czek bez zwrotu
   • Wielu pożyczkodawców odmówi pożyczki hipotecznej, jeśli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy pożyczkobiorca miał tylko jeden kredyt w rachunku bieżącym lub odrzucił czekWnioskodawcy ubiegający się o kredyt hipoteczny muszą obserwować konto bankoweMuszą upewnić się, że nie ma debetu w rachunku bieżącym ani czeków odrzuconychPamiętaj, że pomimo doskonałego kredytu i doskonałych dochodów, jeden debet lub odrzucone czeki mogą być przyczyną odmowy kredytu hipotecznego przez większość pożyczkodawcówKredyty w rachunku bieżącym są negatywnie oceniane przez wszystkich pożyczkodawców.

    Pożyczka na dom ze złym kredytem

    Gustan Cho Associates specjalizuje się w udzielaniu i finansowaniu złych kredytów hipotecznych

    • Mam pożyczkodawców, którzy wezmą pod uwagę posiadanie debetu w rachunku bieżącym lub odrzuconego czeku w ciągu ostatnich 12 miesięcy
    • Tacy pożyczkodawcy chcieliby dobrego listu wyjaśniającego i rozważaliby ogólny obraz pożyczkobiorcyNie odmówią automatycznie osobie ubiegającej się o pożyczkę hipoteczną ubiegającej się o pożyczkę tylko dlatego, że miała debet w rachunku bieżącym lub zrezygnowała z czeku w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przedstawiając dobre wyjaśnienie.

     Nieregularne wpłaty

     Wszelkie wpłaty lub wypłaty gotówkowe przekraczające 200 USD i nieudokumentowane na wyciągach bankowych wymagają listu z wyjaśnieniem.

     • To są zasady i wytyczne Fannie Mae
     • Wnioskodawcy ubiegający się o pożyczkę hipoteczną z wieloma nieudokumentowanymi depozytami przekraczającymi 200 USD nie będą mogli wykorzystać depozytu jako środków pozyskanychWymagane dokumenty

      Kredyt hipoteczny Wnioskodawcy, którzy zamierzają ubiegać się o kredyt hipoteczny, muszą udokumentować kaucję.

      • Gotówka nie istnieje w świecie kredytów hipotecznych
      • Osoby ubiegające się o kredyt hipoteczny z dużymi kwotami nieudokumentowanej gotówki nie mogą wykorzystać ich jako zweryfikowanych środków na zaliczkęPożyczkobiorcy z gotówką muszą zdeponować tę gotówkę na swoim koncie bankowym i pozostawić ją na 60 dni.

       Co pożyczkodawcy szukają w wyciągach bankowych dotyczących kredytów w rachunku bieżącym z ostatnich 12 miesięcy, ale nie w ciągu ostatnich 60 dni

       Wnioskodawcy, którzy mieli kredyty w rachunku bieżącym w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale nie w ciągu ostatnich 60 dni, powinni wykonać następujące czynności:

       • Nie przesyłaj wyciągów bankowych z 60 dni
       • Idź do banku, poproś kasjera o wydruk wyciągu bankowego z 60 dniNależy mieć podpis bankowy, datę, pieczęć Wydruk wyciągu bankowego z 60 dniWyciągi bankowe mają opłaty za debet w rachunku bieżącym od roku do dnia (YTD)Nawet jeśli posiadacz rachunku bankowego nie ma debetu w ciągu 60 dni, ale miał go w ciągu ostatnich 12 miesięcy, opłaty za debet od początku roku są samoobciążająceW przypadku wydruków wyciągów bankowych nie ma sekcji YTD