Co to jest dobra ocena zdolności kredytowej?

17 lutego 2021

W Fintech Zoom staramy się pomóc w dokonywaniu mądrzejszych wyborów pieniężnych. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, to przesłanie może zawierać odniesienia do towarów od naszych towarzyszy. Oto dowód na to, jak zarabiamy pieniądze.

Treść tej strony internetowej jest aktualna na dzień opublikowania; niemniej jednak, wśród omawianych ofert mogło wygasnąć.

Fintech Zoom przestrzega ścisłej redakcji, więc możesz wierzyć, że Twoje dążenia stawiamy na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą szczere i poprawne materiały, które mogą pomóc w dokonaniu odpowiednich wyborów finansowych.

Kluczowe zasadyCenimy Twoją wiarę. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom poprawnych i obiektywnych danych, a my mamy określone wymagania redakcyjne, aby upewnić się, że tak się stanie. Nasi redaktorzy i reporterzy całkowicie sprawdzają materiały redakcyjne, aby upewnić się, że wiedza, którą studiujesz, jest poprawna. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszymi redakcjami. Nasza redakcja nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjnaRedakcja Fintech Zoom pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych rekomendacji, które pomogą Ci dokonać dobrego wyboru prywatnego finansowania. Przestrzegamy ścisłych wskazówek, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze materiały redakcyjne. Nasi redaktorzy nie otrzymują bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze materiały są całkowicie sprawdzane pod kątem dokładności. Tak więc, niezależnie od tego, czy studiujesz artykuł lub przegląd, możesz wierzyć, że po prostu otrzymujesz wiarygodne i wiarygodne dane.

Masz pytania dotyczące gotówki. Fintech Zoom ma rozwiązania. Nasi konsultanci służą Ci pomocą od ponad 4 lat. Regularnie staramy się dostarczać kupującym profesjonalną rekomendację i narzędzia, które chcą odnieść sukces przez całe życie pieniężne.

Fintech Zoom przestrzega ścisłej redakcji, więc możesz wierzyć, że nasze materiały są szczere i poprawne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą szczere i poprawne materiały, które mogą pomóc w dokonaniu odpowiednich wyborów finansowych. Treści tworzone przez naszych redaktorów są zgodne z celami, oparte na faktach i nigdy nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

Jasno wiemy, w jaki sposób jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wysokiej jakości materiały, agresywne opłaty i pomocne instrumenty, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Fintech Zoom.com jest bezstronnym, wspieranym przez reklamy narzędziem do pisania i porównywania. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych towarów i firm lub kliknięcie przez Ciebie pewnych hiperłączy opublikowanych na naszej stronie internetowej. Następnie ta rekompensata może wpływać na to, jak, miejsce i kolejność prezentują się towary w klasach wyszczególniania. Różne elementy, równoważne z naszymi osobistymi zastrzeżonymi wytycznymi dotyczącymi witryny internetowej oraz to, czy produkt jest dostępny w Twojej przestrzeni lub według samodzielnie wybranej oceny kredytowej, mogą się różnić, mogą wpływać na to, jak i miejsce prezentują się na tej stronie. Podczas gdy staramy się dostarczać różnorodne oferty, Fintech Zoom nie zawiera szczegółów na temat każdej usługi lub produktu pieniężnego lub kredytowego.

Większość osób wie, że bardzo dobra ocena zdolności kredytowej jest niezbędna. Doskonała ocena zdolności kredytowej otwiera drzwi do wyższych stóp procentowych, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Im wyższa ocena, tym wyższa. Nie jest więc szokiem, że pogoń za „doskonałą oceną zdolności kredytowej jest celem, do którego wielu ludzi dąży. Chociaż wymaga to trochę pracy i czasu, osiągnięcie najlepszej oceny kredytowej nie jest całkowicie niewyobrażalną pracą.

Podczas gdy charakterystyczne wyniki zaczynają się od czynników rundy 800, każdy FICO i VantageScore, główni wystawcy ocen kredytowych, ustalają swoje skale na 850.

Jak uzyskać idealną zdolność kredytową?

Podczas gdy niewiele osób uzyskuje idealny rating, można uzyskać 850. A uzyskanie najlepszej możliwej oceny kredytowej zaczyna się od przejrzystego zrozumienia, czym jest ocena zdolności kredytowej i jak jest obliczana. Kolejną kluczową kwestią jest wytrzymałość.

Okres potrzebny do osiągnięcia 850 może wydawać się długi, szczególnie dla tych, którzy wahają się od obniżenia oceny zdolności kredytowej. Jednak dla tych, którzy koncentrują się na ważnych elementach oceny zdolności kredytowej, możesz mieć możliwość zadeklarowania najlepszej podanej oceny. Niemniej jednak należy zauważyć, że ocena zdolności kredytowej zmienia się regularnie w każdym cyklu rozliczeniowym, głównie w oparciu o ćwiczenia. Kiedy możesz osiągnąć 850 w jednym miesiącu, możliwe jest, że Twój rating spadnie nieco w następnym miesiącu, po czym ponownie wzrośnie.

Jaka część mieszkańców ma rating kredytowy powyżej 800?

Zgodnie z każdym FICO i VantageScore, jedynie okrągły 1% ich zgłoszonych wyników to 850. W przypadku osób, które mają wyniki powyżej 800, odsetek ten jest nieco większy. Najnowsze informacje z FICO podają około 20 punktów procentowych przy ponad 800 czynnikach. W przypadku VantageScore ilość nieco się zmniejszyła, osiągając 17 szt

Jak uzyskać idealną zdolność kredytową?

Podczas gdy uzyskanie idealnej oceny nie jest niezbędne, aby czerpać korzyści, jakie daje wyróżniająca się ocena, to jednak jest to jedna rzecz, do której należy dążyć. Kiedy próbujesz uzyskać idealną ocenę zdolności kredytowej, możesz zacząć od regularnego sprawdzania raportu z oceny kredytowej. Można przypisać COVID-19, co tydzień do kwietnia 2021 r. Możesz weryfikować swój raport ze wszystkich trzech biur oceny zdolności kredytowej (TransUnion, Equifax i Experian) – i jest on bezpłatny. Zrozumienie miejsca, w którym się znajdujesz, daje wyobrażenie o tym, co warto zrobić, aby zwiększyć swoją ocenę.

Następnie nadszedł czas, aby skoncentrować się na wzmocnieniu ważnych elementów oceny kredytowej. Zaczyna się od tego, jak wykorzystujesz zdolność kredytową. Aby uzyskać idealną ocenę, będziesz chciał wykorzystać jedynie niewielką część dostępnej oceny kredytowej. Staraj się używać nie więcej niż 10 sztuk na raz, znacznie mniej dla tych, którzy mogą. Wspólna cena użytkowania dla tych z dobrymi wynikami to sześć sztuk. Korzystając z karty bankowej, skoncentruj się na zbieraniu wspólnych funduszy na takie kwestie, jak faktura za telefon komórkowy lub media. Może to zachować stałą aktywność karty, co może być również istotne dla oceny zdolności kredytowej. Innym kluczem do uzyskania idealnej zdolności kredytowej jest ciągłe regulowanie płatności na czas, a najlepiej w całości.

Pracując nad idealną oceną zdolności kredytowej, niezbędny może być również rodzaj zdolności kredytowej, którą możesz mieć. Osoby z najlepszymi wynikami mają dość dużo oceny kredytowej w swoim raporcie kredytowym. Obejmuje karty bankowe, pożyczki i kredyty hipoteczne. Czas jest również elementem – im dłuższa historia Twojej zdolności kredytowej, tym wyższa. Wreszcie, bardzo ostrożnie wybieraj otwieranie nowych kont. Za każdym razem, gdy ubiegasz się o nową ocenę kredytową marki, na Twoim koncie pojawia się trudne zapytanie. Nudne zapytania powodują, że ocena zdolności kredytowej szybko spada. Zamiast tego szukaj wstępnej akceptacji nowych kont oceny zdolności kredytowej. Wstępnie zakwalifikowane i wstępnie zatwierdzone oferty wymagają jedynie bzdurnego zapytania, które nie ma wpływu na ocenę zdolności kredytowej.

Co może dać Ci idealna ocena zdolności kredytowej?

Posiadanie idealnego ratingu kredytowego może otworzyć przed tobą kilka możliwości finansowych, niemniej jednak nie jest konieczne posiadanie 850, aby tak się stało. Kiedy wydawcy kart patrzą na wyniki kredytowe, biorą pod uwagę różnorodność, a nie określoną ilość. Znakomita różnica w punktacji kredytowej zaczyna się w rundzie 740, a każda ocena w tym zakresie zapewnia identyczne korzyści, takie jak wejście do kart bankowych wyższego poziomu, takich jak karta Chase Sapphire Most popular®, obniżenie stóp procentowych i wcześniejsze opłaty za zatwierdzenie.