Czym jest kredyt hipoteczny na lukę?

Category: Więc Możesz
17 lutego 2021

Umowa o modyfikację przedłużenia konsolidacji

Definicja kredytu hipotecznego typu gap zależy od tego, gdzie się znajdujesz. W Nowym Jorku jest to specjalna struktura, która pozwala na wykorzystanie istniejącego kredytu hipotecznego nawet po refinansowaniu (lub czasami nowym zakupie), co pozwala uniknąć płacenia podatku hipotecznego stanu Nowy Jork. W innych częściach kraju jest to pożyczka, która stanowi przedpłatę za Ciebie, gdy sprzedaż domu zostanie opóźniona.

Pożyczki CEMA w Nowym Jorku

W przypadku pożyczki na konsolidację, przedłużenie i modyfikację starego zadłużenia przenosisz ze sobą do nowej pożyczki. Zamiast spłacać poprzednią pożyczkę pieniędzmi od nowego pożyczkodawcy, pierwotny pożyczkodawca przypisuje saldo pożyczki do nowego. Twoje zobowiązanie wobec starego pożyczkodawcy kończy się tak, jakbyś je spłacił, ale nie utworzyłeś nowego salda dla tej części salda. Jedynym „nowym długiem hipotecznym jest różnica między starym a nowym saldem kredytu hipotecznego. Na przykład, jeśli refinansujesz pożyczkę, od której jesteś winien 421 000 USD, na 450 000 USD, będziesz miał kredyt hipoteczny na 29 000 USD, od którego zapłacisz podatek rejestracyjny.

Oszczędności pożyczki CEMA

Wiele hrabstw Nowego Jorku pobiera bardzo wysoki podatek od kredytu hipotecznego. W Nowym Jorku kredyty hipoteczne powyżej 500 000 USD obciążone są podatkiem w wysokości 1,925%, a osoby poniżej tego progu – 1,8%. Jeśli zaciągniesz kredyt hipoteczny w wysokości 450000 USD na refinansowanie pożyczki w wysokości 421000 USD z pewną wypłatą, Twoje podatki wyniosą 8100 USD. Jeśli jednak skorzystasz z pożyczki CEMA, Twój kredyt hipoteczny w wysokości 29 000 USD będzie podlegał tylko 522 USD podatku, co pozwoli Ci zaoszczędzić 7578 USD.

Wady pożyczki CEMA

Istnieją dwie wady pożyczek z lukami w CEMA. Po pierwsze, nie każdy pożyczkodawca przyzna ci zadanie, więc możesz nie być w stanie tego zrobić. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, możesz być w stanie dokonać refinansowania u swojego obecnego pożyczkodawcy i nadal uzyskać korzyść podatkową w postaci pożyczki gap. Po drugie, zadania nie są darmowe. Twój bank prawdopodobnie obciąży Cię sporą opłatą. Chociaż pożyczka luka będzie dobrym interesem ekonomicznym w przypadku wysokich sald pożyczek w hrabstwach o wysokich kosztach, jeśli mieszkasz na przedmieściach, takich jak hrabstwo Westchester, gdzie obowiązuje tylko 1,05 procent podatku i skromne saldo, opłata może wynieść więcej niż twoje oszczędności.

Luki w sprzedaży domu

Jeśli sprzedajesz swój dom i kupujesz nowy, masz nadzieję, że stary dom zostanie sprzedany na dzień przed zamknięciem nowego. Jeśli tak się nie stanie, a Twój zakup zostanie zamknięty jako pierwszy, będziesz musiał zebrać pieniądze na pokrycie zaliczki. Pożyczka pomostowa lub pożyczka pomostowa to pożyczka krótkoterminowa, która stanowi zaliczkę, gdy czekasz na zakończenie sprzedaży domu. Jeśli nie możesz uzyskać formalnej pożyczki wyrównawczej z banku, możesz również pożyczyć pieniądze ze swojego 401 (k).

  • Adams Law Group LLC: Pożyczki CEMA w Nowym Jorku – często zadawane pytania
  • Prawda o hipotece: pożyczka pomostowaSteve Lander jest pisarzem od 1996 roku i posiada doświadczenie w dziedzinie usług finansowych, nieruchomości i technologii. Jego prace pojawiały się w branżowych publikacjach, takich jak „Minnesota Real Estate Journal i „Minnesota Multi-Housing Association Advocate. Lander posiada tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie nauk politycznych na Uniwersytecie Columbia.