Jak kupować aplikacje i dokonywać zakupów w aplikacji za pomocą karty upominkowej iTunes?

Category: Twoja Karta
17 lutego 2021

Wszyscy mówią o późnym kupowaniu aplikacji za pomocą kart podarunkowych iTunes. Jest to ulubiony prezent świąteczny w tym sezonie i daje ludziom swobodę wyboru gier, które lubią, lub pobierania piosenek. Karty podarunkowe są dostępne w wielu nominałach i są wygodne w zakupie i użyciu. Możesz kupić kartę podarunkową w sklepie Apple Store i podarować ją osobie, która ma Apple ID. Karta upominkowa iTunes może służyć do kupowania wszystkiego w sklepie iTunes. Możesz kupować muzykę, aplikacje, gry, filmy i wiele więcej za pomocą jednej karty, aż do wyczerpania środków. Karty można kupić za prawdziwą gotówkę i faktycznie dodaje ona gotówkę do salda nowego konta iTunes, na którym jest ona wymieniana. Jednak jedną kartę można wykorzystać tylko raz. Kupując aplikacje za pomocą karty iTunes, musisz upewnić się, że nie zostanie ona wcześniej wykorzystana.Sprawdź saldo karty upominkowej iTunes po zrealizowaniu kodu, aby upewnić się, że można go użyć.

Jak kupować aplikacje za pomocą karty iTunes?Pierwszym krokiem do zakupu aplikacji jest odwiedzenie sklepu Apple przy użyciu własnego i unikalnego identyfikatora Apple ID. Możesz po prostu otworzyć sklep iTunes, a zobaczysz, że w prawym górnym rogu znajduje się opcja o nazwie szybkie łącze. Wybierz zrealizuj i wprowadź kod swojej karty iTunes i kliknij zrealizuj. Saldo na koncie karty zostanie wyświetlone wraz z Twoim identyfikatorem e-mail i paskiem wyszukiwania. Możesz teraz odwiedzić sklep iTunes i kupować aplikacje, które lubisz. Saldo zostanie odjęte od dostępnego salda. Karta jest dość łatwa w użyciu i każdy może to zrobić wykonując zaledwie kilka kroków. Jednak ograniczenie polega na tym, że jedna karta może być używana tylko dla jednego identyfikatora Apple ID. Jeśli nie masz Apple ID, możesz nie być w stanie użyć karty. Utwórz swój własny identyfikator i upewnij się, że używasz karty wyłącznie na tym dokumencie. Jednak,Możesz używać karty na różnych urządzeniach, na których używasz swojego Apple ID.

Czy możesz robić zakupy w aplikacji za pomocą karty podarunkowej iTunes?Zakup aplikacji to nie jedyna rzecz, którą chcesz zrobić z kartą podarunkową iTunes, chciałbyś dokonać zakupu aplikacji za pomocą karty podarunkowej iTunes, aby Twoje doświadczenia z aplikacjami były jeszcze ciekawsze. W iTunes dostępnych jest kilka aplikacji, a wiele z nich jest dostępnych bezpłatnie. Istnieją jednak pewne poziomy gry lub niektóre funkcje aplikacji, które są zablokowane przez dostawcę i są dostępne za pieniądze. Są one znane jako zakup aplikacji, ale pytanie jest takie, że jeśli masz załadowane informacje o karcie kredytowej, a także saldo karty podarunkowej, skąd powinna zostać odjęta kwota.

Kupuj w aplikacjach za pomocą karty podarunkowej iTunes

Zakupy w aplikacji z kartą podarunkową:Prosta odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. ITunes nie ma ograniczeń co do tego, co można kupić za pomocą karty podarunkowej. W końcu karty podarunkowe trzeba kupować za pieniądze, a iTunes nie ma ograniczeń co do sposobu ich wydawania. Wystarczy, że wykorzystasz kartę podarunkową w sklepie iTunes, a kwota zostanie zasilona. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie możesz jej używać do kupowania gier, filmów, aplikacji i muzyki. W ten sam sposób możesz kupować własne zakupy w aplikacjach za pomocą karty podarunkowej iTunes. Kwota może być dowolna i jeśli masz saldo, możesz ją kupić. Jeśli saldo się skończy, Twoja karta kredytowa zostanie obciążona.

Zakupy w aplikacji za pomocą karty podarunkowej iTunes sprawiają, że korzystanie z iTunes jest jeszcze bardziej fascynujące. Są ludzie, którzy nie wolą podawać danych swojej karty kredytowej. Wolą kupić kartę podarunkową i załadować ją na swoje konto. To ogranicza ich transakcje do limitu pieniędzy przechowywanych na koncie. Jeśli więc nie jesteś gotowy do wydania na kartę kredytową i zwiększenia jej rachunku, zawsze możesz doładować kartę podarunkową i dokonać zakupów w aplikacjach. Jest to wygodne i opłacalne, a to sprawia, że ​​karta podarunkowa iTunes jest zakupem nagród.

Brak powiązanych postów.

O Siddharth+ Siddharth R jest pełnoetatowym sprzedawcą internetowym z Indii. Pomaga swoim klientom w projektowaniu strony internetowej w celu zwiększenia sprzedaży poprzez SEO, PPC i media społecznościowe.