Jak pożyczyć pieniądze ze złym kredytem

Jak pożyczyć pieniądze ze złym kredytem
Category: Limitu Kredytowego
16 października 2020

Dobry kredyt musi się gdzieś zacząć i jest możliwe, aby zabezpieczyć swoją sytuację finansową, nawet jeśli miejsce to znajduje się pośrodku słabej zdolności kredytowej. Wiele osób rozważa złe pożyczki kredytowe, gdy pojawia się nagły wypadek, ale mogą się one również przydać tym, którzy są już pogrążeni w zadłużeniu na karcie kredytowej. Ponieważ złe pożyczki mają zwykle niższe oprocentowanie niż karty kredytowe lub chwilówki, mogą one przynieść ulgę, gdy nie masz lepszej opcji.

Pokażemy Ci, jak powstaje zły kredyt i jak możesz wykorzystać to, co masz teraz, aby zabezpieczyć złą pożyczkę kredytową z rozsądnymi stopami procentowymi.

Kredyt jest generalnie mierzony na podstawie wyniku FICO, którym z kolei zarządza jedno (lub więcej) z trzech głównych biur kredytowych. Twoja historia płatności ma największy wpływ na Twój wynik, a po niej następuje wskaźnik wykorzystania kredytu (kwota, którą jesteś winien w stosunku do dozwolonego limitu kredytowego). Te dwa czynniki mogą się znacznie zmieniać i stosunkowo szybko wpływać na Twój wynik, dlatego konsolidacja długów za pomocą pożyczki osobistej może pomóc w zarządzaniu opóźnieniami w płatnościach, które obecnie wpływają na Twój wynik FICO.

Wynik FICO jest ogólnie podzielony na cztery kategorie: doskonały, dobry, zadowalający i zły. Chociaż te kategorie mają zwykle niewielkie różnice w sposobie ich określania w zależności od wierzyciela, ogólna zasada określa, że ​​zły kredyt wynosi około 300–668. nie mają drapieżnej stopy procentowej.

Znalezienie kredytu bankowego może być niezwykle trudne, gdy Twoja zdolność kredytowa osiągnie 500 lub mniej. Chociaż dostępnych jest wiele innych opcji, rodzaj pożyczki, który wybierzesz, może wpłynąć na wysokość oprocentowania, szybkość akceptacji wniosku o pożyczkę i czas oczekiwania na otrzymanie pieniędzy. Aby szybko uzyskać akceptację przy niskim kredycie, zazwyczaj możesz przejrzeć te opcje online lub w tradycyjnych lokalizacjach:

  • Niezabezpieczone pożyczki osobiste: w zależności od pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, te pożyczki mogą wynosić od kilkuset do tysięcy dolarów. Są niezabezpieczone, ponieważ nie zaciągają pożyczek pod żadnym zabezpieczeniem w przypadku, gdy pożyczka nie może zostać spłacona.
  • Pożyczki do wypłaty: krótkoterminowe, zazwyczaj niewielkie pożyczki (200–2000 USD), które pomagają pokryć bezpośrednie wydatki przed otrzymaniem następnej wypłaty.
  • Pożyczki pod zastaw samochodu: są to pożyczki zabezpieczone, które wykorzystują samochód pożyczkobiorcy jako zabezpieczenie kwoty pożyczki. Zwykle mają 30 dni na spłatę.

Nawet jeśli szukasz szybkiej gotówki na pokrycie nagłych wypadków, ważne jest, aby przeprowadzić badania, aby znaleźć najlepsze stawki w Twojej okolicy. Ten proces stał się niezwykle prosty w przypadku wyszukiwania w Internecie, ale ogólnie najważniejsze informacje, których należy szukać, to:

Szybko gwarantowane pieniądze: Niektóre usługi pożyczkowe mają stawki zatwierdzenia i fundusze dostępne w ciągu 24 godzin. Inni mogą zająć do tygodnia, więc zaplanuj odpowiednio swoje potrzeby finansowe.

Niezawodny biznes: pożyczki powinny mieć jasne i zrozumiałe warunki, abyś dokładnie wiedział, w co się pakujesz po złożeniu wniosku. Szukaj jasno określonych RRSO i zasad opłat, aby nie zostać niespodziewanie trafionym.

Pomocni menedżerowie pożyczek: Świetna obsługa to coś więcej niż przyjemne doświadczenie – oznacza to również, że będziesz w stanie uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, gdy tylko ich będziesz, abyś mógł otrzymać potrzebne porady i usługi.

W Wise Loan cenimy naszych klientów i zapewniamy im niezawodne usługi i wskaźniki zwrotu wniosków kredytowych. Jeśli jesteś ciekawy, co możesz zyskać w swojej obecnej sytuacji, już dziś zapoznaj się z naszą aplikacją online.