Jak sprzedawać mleko z piersi: do 23 000 USD rocznie

Category: Ważne Jest
17 lutego 2021

H2 , aby zdegradować wszystkie nagłówki o jeden poziom. –>

>>>>>alert gd2md-html: BŁĘDY: 0; OSTRZEŻENIA: 1; OSTRZEŻENIA: 0.

 • Zobacz górny blok komentarzy, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat BŁĘDÓW i OSTRZEŻEŃ.
 • W przekonwertowanym języku Markdown lub HTML wyszukaj wbudowane alerty zaczynające się od >>>>>gd2md-html alert: dla określonych instancji wymagających korekty.Linki do komunikatów ostrzegawczych:

  >>>>>PROSZĘ sprawdzić i poprawić problemy z alertami oraz usunąć tę wiadomość i wbudowane alerty.

  Wierz lub nie, ale mleko, którego używasz do karmienia dziecka, może nakarmić setki innych dzieci, jednocześnie zarabiając pieniądze.

  Istnieje rynek zakupu i sprzedaży mleka matki. Czemu? Ponieważ na całym świecie są matki i dzieci w niekorzystnej sytuacji, które mogłyby dobrze wykorzystać to mleko.

  Sprzedaż mleka to sytuacja korzystna dla wszystkich. Kobiety dostają mleko, którego potrzebują dla swoich dzieci, a Ty zarabiasz pieniądze, które mogą być użytecznym źródłem dochodu.

  W tym artykule poznasz wiele powodów, dla których warto przekazać darowiznę. Otrzymasz również przewodnik krok po kroku wyjaśniający, dlaczego warto oddać część mleka w celu uzyskania odszkodowania i gdzie możesz oddać część swojego mleka. Wszystkie potrzebne badania są dostępne tutaj.

  Dlaczego ludzie kupują mleko z piersi? Spis treści

  Możesz się zastanawiać, dlaczego ktokolwiek miałby w pierwszej kolejności kupować mleko matki, biorąc pod uwagę, że każda kobieta w ciąży produkuje własne mleko.

  Jednak sprzedaż mleka może być przydatna dla osób w różnych okolicznościach, takich jak:

  Mamy z małą lub zerową produkcją mleka

  Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na ilość mleka, które kobieta może wyprodukować podczas karmienia piersią. Jeśli kwota, którą zarabiają, jest niewystarczająca, będą musieli znaleźć inny sposób.

  Niektóre zmienne, które mogą wpływać na ilość mleka matki, które produkuje kobieta, takie jak:

  • Przedwczesne porody
  • Matczyna otyłośćWysokie ciśnienie krwi wywołane ciążąSłabo kontrolowana cukrzyca insulinozależnaOto kilka innych przykładów:

   • dzieci przybrane / adoptowane
   • dzieci z samotnymi ojcamidzieci z matkami, które przeszły podwójną mastektomiędzieci z matkami z chorobami zakaźnymidzieci, których matki przyjmują określone leki Inni

    Co ciekawe, istnieje inna grupa demograficzna, która chce pić Twoje mleko nie tylko dzieci. Nie, nie zwierzęta…

    Cóż, to właściwie dorośli ludzie. Tak to prawda. Coraz więcej osób pije mleko matki. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne lub obrzydliwe, ale pamiętaj, że pijemy krowie mleko. Przynajmniej wracamy i teraz zachowujemy to dla gatunku.

    Wysportowani mężczyźni to główna grupa osób niebędących niemowlętami spożywających mleko matki. Wielu mężczyzn twierdzi, że dodaje im to dodatkowego zastrzyku energii do ćwiczeń. Mężczyźni o słabym zdrowiu również twierdzą, że to dla nich rodzaj lekarstwa.

    Może się to wydawać nierealne, ale ma w tym pewien sens. Na przykład amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej wyjaśnia, że ​​mleko matki zawiera mnóstwo składników odżywczych, przeciwciał i innych przydatnych substancji.

    Mleko matki zawiera idealną ilość tłuszczu, cukru, wody i białka, dlatego jest jednym z czynników, które stanowią podstawę wzrostu dziecka i dlaczego jest ono łatwe do strawienia. To wszystko wyjaśnia, dlaczego Amerykańska Akademia Pediatrii twierdzi, że kontynuowanie karmienia piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka jest niezbędne.

    Jednak w odniesieniu do dorosłych mężczyzn nie ma zbyt wielu dowodów sugerujących, że pomoże im to w rozwoju. Na przykład korzyści płynące z mleka matki są niezbędne dla niemowląt, ale nie tak bardzo dla dorosłych. Podobnie, immunoglobuliny, które służą jako zwalczające infekcje obecne w mleku, są wymagane, ponieważ dzieci są już w ciałach dorosłych.

    Niezależnie od tego dorośli mężczyźni chcą kupić mleko. Teraz to, czy czujesz się komfortowo ze sprzedażą im, czy nie, zależy wyłącznie od Ciebie. Nigdy nie powinieneś czuć się zmuszony, aby komuś , kogo nie chcesz sprzedać, kupił twoje mleko. Twoje mleko jest Twoje i tylko Twoje.

    Czy kupowanie mleka matki od nieznajomych jest bezpieczne?

    Z pewnością kupowanie mleka od nieznajomych może być bezpieczne, o ile kupujesz je z wiarygodnego źródła. Otrzymanie mleka od przypadkowej kobiety na ulicy to nie to samo, co pójście do certyfikowanego banku mleka lub na godną zaufania platformę.

    Aby zapewnić pełną jawność, nic nie jest w 100% godne zaufania. Możesz napotkać oszustów online, którzy chcą tylko dostać darmowe mleko lub twoje informacje, nie płacąc ci. Dlatego powinieneś być mądry w kwestii tego, komu sprzedajesz.

    Jeśli masz zbyt ambitne ceny, będziesz bardziej prawdopodobne, że napotkasz oszustów, którzy twierdzą, że dadzą ci dużą ilość pieniędzy za uncję. Pamiętaj, że wszystko, co wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, jest!

    Ile możesz zarobić na sprzedaży mleka z piersi?

    Oczywiście, kiedy słyszysz, że możesz sprzedawać swoje mleko, pojawia się pytanie: „Ale ile naprawdę mogę zarobić na handlu mlekiem z piersi? Pomyśl o tym w ten sposób. Codziennie niemowlęta spożywają od około 19 do 30 uncji mleka matki.

    Oblicz, mnożąc liczbę uncji, które dziecko wypije, przez ilość sprzedanego mleka za uncję (prawdopodobnie około 1-4 USD). To może być, ile zarabiasz od jednego dawcy. W zależności od tego, ile produkujesz, ceny i jak często sprzedajesz, dostarczając mleko, możesz zarobić blisko 23 000 USD rocznie.

    Nie wiem, co myślisz, ale wydaje się całkiem nieźle! To może nie być twoje jedyne źródło dochodu, ale z pewnością może służyć jako druga praca bez wysiłku.

    Co za wspaniały sposób na zarobienie pasywnego dochodu, prawda?

    Czy warto sprzedawać mleko z piersi?

    To, czy sprzedaż mleka matki jest „tego warta, zależy od Twojej opinii i sposobu, w jaki podejmiesz ten proces.

    Uważamy, że warto. Chociaż Twój zysk może zostać nieco zduszony, jeśli będziesz musiał zapłacić za koszty wysyłki mleka lub kupić pojemniki, aby mleko było bezpieczne i świeże, nadal będziesz zarabiać znaczne kwoty.

    Osobiście zarobisz więcej na sprzedaży, ponieważ nie będziesz musiał ponosić tylu wydatków. Jednak zmaksymalizujesz sprzedaż, jeśli prowadzisz sprzedaż na szeroką skalę, zamiast ograniczać ją do kupujących mieszkających w okolicy.

    Gdzie sprzedawać mleko z piersi Sprzedawaj mleko z piersi online

    Aby sprzedawać mleko matki, rozważ dołączenie do społeczności mlecznej. Społeczności mleczne to zasadniczo organizacje, których celem jest dostarczanie mleka potrzebującym dzieciom.

    Najpierw zechcesz zbadać wszystkie społeczności mleczarskie online, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom.

    Dzięki tej metodzie możesz zarobić przyzwoitą kwotę. Niemowlęta potrzebują około 19 do 30 uncji mleka matki dziennie, co oznacza, że ​​dostarczając mleko, możesz zarobić blisko 23 000 USD rocznie.

    Witryny te działają, wysyłając reklamy, które w zasadzie mówią kobietom, że mleko matki jest świetną opcją.

    Zarejestrować

    Kiedy znajdziesz społeczność, którą uważasz za dobrą, czas się zarejestrować, ponieważ większość witryn będzie wymagać, abyś został członkiem, zanim będziesz mógł publikować. Gwarantuje to, że posty pozostaną prywatne, istotne i wolne od spamu.

    Utwórz profil

    Następnie utworzysz profil. Podczas wykonywania tego kroku pamiętaj o wprowadzeniu wszelkich informacji, które mogłyby wpłynąć na decyzję o zakupie mleka. Na przykład uwzględnij wszystko, co dotyczy Twojej historii zdrowia. Dodaj także wszelkie unikalne nawyki żywieniowe, takie jak

    • bezglutenowe
    • ketowegańskioparty na roślinachDodaj również, jak długo produkujesz mleko. I prawdopodobnie jedną z najważniejszych informacji jest dodanie systemu używanego do przechowywania i transportu mleka. Ten proces zależy od użytkowników, więc reklamowanie dobrego procesu transportu mleka oraz ogólne zdrowie i budowanie dobrego biznesu przyniosą Ci sprzedaż.

     Najlepszym sposobem na przechowywanie i transport mleka jest zamrożenie go i zapakowanie w suchy lód. Dzięki tej metodzie mleko pozostaje świeże.

     Kolejną dobrą rzeczą do dodania do swojego profilu są wszelkie wcześniejsze odniesienia. Oznacza to, że każdy, kto w przeszłości kupił od Ciebie mleko lub właśnie otrzymał od Ciebie mleko, może zaświadczyć, że wszystko poszło gładko.

     Powinieneś dostać badanie przesiewowe od lekarza i przedstawić dowody. Spotkaj się ze swoim lekarzem i wyjaśnij, dlaczego potrzebujesz badania przesiewowego, a on z przyjemnością Ci pomoże.

     W celu sprawdzenia mogą szybko wysłać e-mailem lub wydrukować rekordy. Chociaż zwykle nie jest to wymagane, zapewni to potencjalnym klientom duży komfort, że otrzymują wysokiej jakości mleko i że jesteś za to odpowiedzialny.

     Należy jednak pamiętać, że rekordy często zawierają poufne informacje, takie jak nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego i adres. Powinieneś zaczernić tę informację, ponieważ może wpaść w ręce niewłaściwej osoby.

     W rzeczywistości dobrym pomysłem jest użycie zupełnie nowego adresu e-mail. Ten będzie przeznaczony specjalnie do odbierania i wysyłania poczty do i od potencjalnych nabywców. Dlatego możesz oddzielić tę firmę od reszty swojego życia i znacznie rzadziej przegapić wiadomości od zainteresowanych klientów.

     Sprzedawaj się

     Nadszedł czas, aby utworzyć reklamy mleka matki. Będziesz musiał włożyć trochę wysiłku w ten proces, ponieważ nie jest to tak proste, jak zlecenie bankowi mleka przetworzenia go za Ciebie.

     Wskazówka: spraw, abyś wydawał się, z którym można się identyfikować. Wiele matek będzie chciało kupować produkty od kobiet takich jak one lub od kobiet, które mają dzieci podobne do ich. Możesz udostępniać informacje lub zdjęcia swoich dzieci (pamiętaj, aby były odpowiednie).

     Podobnie jak w swoim profilu, w reklamie powinieneś wyjaśnić, w jaki sposób pakujesz mleko. Uwzględnij informacje takie jak:

     Kto ponosi koszty wysyłki? Ty czy kupujący? Oczywiście ludzie będą chętniej kupować, jeśli to pokryjesz, ale może to odbić się od ogólnego zysku.

     Czy mrozisz mleko? Zdecydowanie powinieneś to zrobić, aby nie zepsuć się.

     Czy wysyłacie przesyłki z dnia na dzień? Choć droższe, zdecydowanie powinieneś zachować świeżość.

     Czy jesteś dostępny do osobistego zakończenia transakcji? To prawdopodobnie najlepszy sposób na sprzedaż. Jeśli nie musisz wysyłać i możesz zamiast tego dostarczyć go samodzielnie, jest to świetne rozwiązanie dla obu stron. Chociaż ta metoda jest skuteczna, jeśli zdecydujesz się spotkać osobiście z kimś w celu dostarczenia mleka, nie powinieneś podawać adresu domowego ani jechać do domu.

     Nawet jeśli jest to mniej wygodne, powinieneś spotkać się w miejscu publicznym w ciągu dnia. Dlatego ludzie będą w pobliżu na wszelki wypadek.

     Ponadto, jeśli masz rezygnację z tego, komu będziesz sprzedawać, teraz jest czas, aby to powiedzieć. Na przykład możesz chcieć ustalić, że sprzedajesz mleko tylko niemowlętom, a nie dorosłym mężczyznom lub kobietom. Upewnij się, że wszelkie preferencje, które masz, są jasne i zwięzłe.

     Pamiętaj też, że ważne jest, aby szybko odpowiadać na wszelką korespondencję otrzymywaną od zainteresowanych nabywców. Wiele kobiet i mężczyzn chętnie kupuje ładne i świeże mleko matki. Dlatego reagowanie tak szybko, jak to możliwe, zwiększy Twoje szanse na sprzedaż.

     Przechowuj i transportuj mleko z piersi

     Po sfinalizowaniu sprzedaży zapakuj i wyślij mleko. Na stronie będą znajdować się przepisy, które mówią, jak to zrobić, ale tak należy to zrobić:

     Przechowuj mleko w sterylnych, pojedynczych workach. Wszystkie torby, które masz, powinny mieć wagę, a następnie etykietować w oparciu o to, ile waży. Następnie odciągnięte mleko umieść w lodówce lub zamrażarce na pół godziny od wydobycia.

     Twoje mleko nie powinno być zimne dłużej niż pięć dni lub w zamrażarce przez ponad dwa tygodnie, inaczej może się zepsuć. Dlatego należy niezwłocznie wysłać go kupującemu.

     Jeśli realizujesz transakcję twarzą w twarz, powinieneś dostarczyć ją kupującemu w lodówce wyłożonej lodem. Ale jeśli wysyłasz przesyłkę w nocy, użyj suchego lodu do pakowania.

     Ważne jest, aby pamiętać, że NIGDY nie wolno „uzupełniać mleka żadnym innym nabiałem, nawet mlekiem krowim. Jeśli dziecko z alergią natrafi na Twoje mleko, może się to okazać śmiertelne.

     Nie martw się o jakąkolwiek pasteryzację, ponieważ każdy, kto kupi mleko, będzie odpowiedzialny za te kroki.

     Tylko piersiZnanym przykładem społeczności internetowej jest „Only The Breast. Only The Breast jest pionierem w zakresie bezpiecznych usług zakupu i sprzedaży mleka. Na swojej stronie internetowej matka, która stworzyła usługę, wraz ze swoim przyjacielem i mężem, wyjaśnia: „Dopóki nie stworzyliśmy OnlyTheBreast.com, jedynym sposobem kupowania lub sprzedawania mleka matki było umieszczanie swoich danych osobowych na blogach, które nigdy nie są usuwane . Pomyśleliśmy, że musi być lepszy sposób, więc szukaliśmy i szukaliśmy, ale nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego miejsca, które byłoby czyste, bezpieczne i prywatne oraz łatwe.

     Jak to działa: jest to zasadniczo wersja Craigslist, na której reklamowane jest tylko mleko matki.

     Kobiety mogą zamieszczać ogłoszenia dotyczące ich mleka. Większość kobiet na platformie sprzedaje za 2,50 dolara za uncję, ale możesz też sprzedawać mleko luzem. Ostrzegają jednak, że proszenie o więcej niż 1 dolara za uncję może sprowokować oszustów.

     Sugerują jedynie ułatwianie transakcji przez PayPal, bezpieczną usługę.

     Banki mleka

     Bank mleka kobiecego lub bank mleka matki to placówka, w której mleko matki jest gromadzone (czasami poprzez zakup) w celu przyszłego oddania.

     Tutaj mleko jest przesiewane, przetwarzane i wydawane przed podaniem komukolwiek do picia.

     Mleko pochodzi od matek karmiących, które nie są biologicznie spokrewnione z niemowlęciem, które je otrzyma.

     Najpierw znajdź bank mleka, do którego według Ciebie chciałbyś dołączyć. Niektóre z dostępnych banków zezwalają tylko na darowizny bez rekompensat. Jednak inni zapłacą 1 $ + za każdą uncję mleka, które podasz. Niektóre banki przyjmują tylko darowizny osobiste, podczas gdy inne przyjmują mrożone, wysłane mleko.

     Przed wybraniem banku, któremu chcesz przekazać darowiznę, zapoznaj się z opcjami.

     Wspaniałe opcje dla banków mleka można znaleźć na stronie Human Milk Banking Association of North America. Oto wszystkie dostępne lokalizacje i dane kontaktowe (Kanada i USA):

     KANADA ALBERTA # 160–6712 Fisher Street, SE

     Calgary, AL T2H 2A7 Kanada

     BRYTYJSKA KOLUMBIA BC Women’s Lactation Services

     4500 Oak Street, IU 50

     Vancouver, BC V6H 3N1 Kanada

     ONTARIO Szpital Mount Sinai

     600 University Ave., Rm. 18-252

     Toronto, ON M5G 1X5 Kanada

     Telefon: 416-586-4800 Wew. 3053

     STANY ZJEDNOCZONE ALABAMA 107 Walter Davis Drive

     Birmingham, AL 35209

     KALIFORNIA 1887 Monterey Road, Suite 110

     San Jose, CA 95112

     COLORADO Program Fundacji Zdrowia Dziecka Rocky Mountain

     5394 Marshall Street, Suite 400

     Arvada, CO 80002

     FLORYDA 8669 krąg towarów

     Orlando, FL, 32819

     ILLINOIS 1691 Elmhurst Road

     Elk Grove Village, IL 60007

     INDIANA 5060 E. 62nd Street, Suite 128

     Indianapolis, IN 46220

     IOWA Szpitale i kliniki UI, Departament Usług Żywnościowych i Żywieniowych

     119 2nd Street, Suite 400

     Coralville, IA 52241

     LOUISIANA 2700 Napoleon Ave.

     Nowy Orlean, LA 70115

     MASACHUSETY 377 Elliot Street

     Newton Upper Falls, MA 02464

     MICHIGAN 601 John Street

     Kalamazoo, MI 49007

     MISSISSIPPI 2001 Airport Road, apartament 204

     Flowood, MS 39232

     MISSOURI W Szpitalu Świętego Łukasza

     4401 Wornall Road

     Kansas City, MO 64111

     MONTANA 734 Kensington Ave.

     Missoula, MT 59801

     NOWY JORK 401 Columbus Ave.

     Valhalla, Nowy Jork 10595

     KAROLINA PÓŁNOCNA 1900 Kildaire Farm Road

     OHIO 4850 E. Main Street, apartament nr 140

     Columbus, OH 43213

     OKLAHOMA 901 N Lincoln Blvd., apartament nr 330

     Oklahoma City, OK 73104

     OREGON 417 SW 117th Ave., apartament nr 105

     Portland, OR 97225

     PENNSYLVANIA 34th i Civic Center Blvd.

     Filadelfia, PA 19104

     Pittsburgh, PA 15201

     KAROLINA POŁUDNIOWA Uniwersytet Medyczny Karoliny Południowej

     2575 Elms Center Rd, Suite 201

     Charleston, SC 29406

     TEKSAS 5925 Dillard Circle

     Austin, TX 78752

     7617 Benbrook Parkway

     Fort Worth, TX 76126

     UTAH 2995 S. West Temple Suite C

     South Salt Lake, UT 84115

     VIRGINIA Szpital Dziecięcy Córek Króla

     400 Gresham Drive, Suite 106

     Norfolk, VA 23507

     ROZWÓJ BANKÓW MLEKA 4045 Côte-Vertu Boulevard

     Montréal, QC H4R 2W7 Kanada

     2940 San Joaquin Ave SE

     Albuquerque, Nowy Meksyk 87106

     2525 Nevada Av. Nie, apartament 304

     Golden Valley, Minnesota 55427

     2201 Murphy Avenue, apartament 207

     Nashville, TN 37203

     9300 Campus Pt Dr?

     La Jolla, CA 92121

     Po wybraniu banku mleka musisz złożyć wniosek o członkostwo w banku mleka. Zwykle nie musisz nic płacić, aby dołączyć. Czasami jednak będziesz musiał dostarczyć określoną ilość darmowego mleka, na przykład 100 uncji, zanim będziesz mógł otrzymać rekompensatę za swoje darowizny.

     O większość członkostwa można ubiegać się online. Platformy będą prosić o konkretne informacje, w tym:

     • Twoja osobista historia zdrowia
     • Informacje o Twojej produkcji mlekaTwoja historia leków na receptęNawyki żywienioweByć może będziesz musiał wziąć udział w krótkiej rozmowie telefonicznej z bankiem mleka, zanim przejdziesz do dalszej części procesu.

      Pamiętaj, że banki mleka poszukują zdrowych dawców. Kobiety, które nie otrzymują wielu leków i / lub suplementów, są ich grupą docelową. Poszukują również kobiet, które są w stanie poddać się badaniom krwi.

      Oto, w jaki sposób zapewniają, że otrzymują tylko zdrowe mleko wysokiej jakości:

      Zostaniesz dokładnie zbadana, przebadana i przebadana krwi, zanim zaczniesz oddawać mleko matki. Dlatego jeśli wiesz, że jesteś użytkownikiem nielegalnych narkotyków, palaczem, palaczem lub alkoholikiem, nie powinieneś oczekiwać, że zostaniesz przyjęty jako dawca.

      Dodatkowo, jeśli przeszedłeś transfuzję krwi w ciągu ostatnich czterech miesięcy lub przeszedłeś przeszczep narządu / tkanki w ciągu ostatniego roku, nie kwalifikujesz się. Jeśli masz pozytywny wynik testu na obecność niektórych chorób przenoszonych drogą płciową (HIV, HTLV, wirusowego zapalenia wątroby typu B lub C lub kiły), nie zostaniesz przyjęty jako dawca.

      Przyczyną tak wielu ograniczeń jest to, że mleko dostarczane do banków mleka często trafia do dzieci urodzonych przedwcześnie lub o statusie wysokiego ryzyka. Dlatego muszą zachować dodatkowe środki ostrożności dotyczące wprowadzania bakterii lub wirusów do organizmu dziecka.

      Wreszcie, faktycznie dostarczysz mleko. Pamiętaj, że prawidłowo przechowujesz i transportujesz mleko matki, które oddajesz. Ponieważ nawet jeśli jesteś całkowicie zdrowy, jeśli płyn zostanie zanieczyszczony, proces przesiewowy byłby na nic, gdyby był bezużyteczny.

      Będziesz potrzebować sterylizowanych torebek, aby zapewnić przechowywanie mleka, które wypompowałeś z organizmu. Prawdopodobnie będziesz musiał sam kupić kontenery; zwykle nie są dostarczane. Po otrzymaniu worków zostaną one opatrzone niepowtarzalnym numerem identyfikacyjnym i datą przekazania mleka.

      Jak tylko odciągniesz mleko z ciała, trzeba je niemal natychmiast włożyć do lodówki lub zamrażarki (w ciągu 30 minut). Powinien pozostać w chłodni do czasu dostarczenia lub wysłania mleka.

      Dostarczane mleko powinno być wysyłane na noc w lodówce wypełnionej lodem. Niektóre banki mleka zapewnią Ci konfigurację, a inne pozwolą Ci pokryć koszty.

      Jak sprzedać swoje mleko z piersi Wniosek Jeśli niewiarygodnie prosty proces i 23 000 dolarów rocznie nie zmotywuje Cię do potencjalnego oddania mleka matki, wraz z faktem, że będziesz wnosić coś pięknego do domów potrzebujących matek i dzieci, nie wiemy, co to będzie. To jest najwyższa satysfakcja.

      Masz wiele opcji dotyczących tego, gdzie przekazać darowiznę, więc dlaczego by tego nie zrobić?

      Wszystko, co musisz zrobić, to współpracować z lokalnym bankiem mleka lub dołączyć do internetowej społeczności matek, które chcą dostarczać mleko swoim dzieciom lub mężczyznom pragnącym poprawić swoje zdrowie (niezależnie od tego, czy to działa).

      To łatwy i niezwykle satysfakcjonujący sposób na zarabianie pasywnego dochodu za coś, co robiłabyś niezależnie od matki.