Jak złożyć wniosek

Category: Złożyć Wniosek
17 lutego 2021
 • Rekrutacja do inicjatywy niestabilności, konfliktów i przemocy
 • Rekrutacja do programu MNA FellowsProgram dla młodych profesjonalistów (WBG YPP)Program analityków WBGStażProgram zatrudnienia finansowany przez darczyńców (DFSP)Globalny program oddelegowaniaArabski program rekrutacyjny
 • Programy i staże
 • KorzyściPolityka zatrudnieniaRóżnorodność i integracja
 • Grupa Banku Światowego / Korporacyjna karta wyników Banku Światowego
 • Grupa Banku Światowego i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW)
 • Społeczenstwo obywatelskie
 • Bank Światowy i sektor prywatny
 • Dostęp do zasobów archiwalnych
 • HistoriaHistoria mówionaPrzeszłe wydarzeniaArchiwa internetoweDokumenty i raporty
 • Szanse biznesowe
 • Sprzedawcy
 • Współpraca i zaangażowanie
 • Nasza pracaNasza organizacjaDostarczanie rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwojuOpracowywanie narzędzi finansowych zapewniających globalny wpływWykorzystanie wiedzy w praktyceWzmacnianie naszego wpływu poprzez partnerstwaZobowiązanie do raportowaniaPerspektywy przywództwaNasza odpowiedź COVIDPerspektywy regionalneDane dotyczące roku podatkowegoPliki do pobrania Grupy Banku ŚwiatowegoStosowanie doświadczenia i spostrzeżeń w celu uzyskania dobrych wyników w krajuStrategiczne rozmieszczanie zasobówWzmocnienie OrganizacjiWspieranie rozwoju krajów poprzez rynki kapitałoweWspółpraca w celu zwiększenia wpływu rozwoju rozwojuRozwój wiedzy, badań i danych na potrzeby rozwojuJeśli po raz pierwszy ubiegasz się o pracę w Grupie Banku Światowego (WBG), wybierz opcję „Utwórz konto na stronie logowania. Odpowiedz na pytanie „Dlaczego odwiedzasz tę witrynę? rozwijane z „Poszukiwanie pracy, staż.

  Po utworzeniu konta nastąpi automatyczne przekierowanie do logowania.

  CzasWniosek można wypełnić w zaledwie 15 do 30 minut. Prosimy o wypełnienie wniosku wmniej niż 2 godziny. Twoja aplikacja może zostać odłączona z powodu braku aktywności.

  Przed rozpoczęciem powinieneś mieć swoją historię pracy i swoje imię i nazwisko w takiej postaci, w jakiej widnieje w paszporcie.

  Proces składania wniosków i powiadomieniaSelekcja na stanowiska w Grupie Banku Światowego jest niezwykle konkurencyjna i generuje dużą liczbę zgłoszeń. Niestety, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć każdemu kandydatowi poza potwierdzeniem odbioru CV / CV. Nie możemy aktualizować statusu aplikacji.

  Z niektórymi kandydatami skontaktuje się osoba rekrutująca WBG.

  Rozwiązywanie problemów z aplikacjamiProblemy techniczne
 • Blokowanie wyskakujących okienek:wyłącz wszystkie blokady wyskakujących okienek.
 • Zapora: zastosowaniemoże nie być możliwe ze względu na restrykcyjne ustawienia zapory na komputerze lub w sieci. Wypróbuj aplikację z wielu lokalizacji internetowych.Przeglądarka:Zaktualizuj przeglądarkę internetową do najnowszej wersji.Upłynął limit czasuaplikacji:Komunikaty o błędach obejmują Utwórz / zaktualizuj CV 2 lub Nieprawidłowy domyślny szablon CV (1116.8000). Uruchom ponownie komputer i wypełnij aplikację w ciągu dwóch godzin.Strona aplikacji jest niedostępna:Aplikacja jest chwilowo niedostępna. Spróbuj ponownie później.Skontaktuj się z namiJeśli problem nie ustąpi, użyj łącza „Skontaktuj się z nami. Wesprzemy Cię w złożeniu wniosku. Podaj numer zadania i podaj szczegółowy opis każdego otrzymanego komunikatu o błędzie. Prosimy nie wysyłać swojego CV ani aplikacji na ten adres e-mail, ponieważ nie będziemy mogli rozpatrywać takich wniosków.

  StatusPrzejdź do strony Sprawdź stan wniosku, zaloguj się w naszym Centrum członkowskim i kliknij łącze Sprawdź stan wniosku.

  Twój status będzie wyświetlany jako

  • Zastosowano (Twoje zgłoszenie zostało przyjęte)
  • Długa lista (jesteś jednym z wielu rozważanych kandydatów)Krótka lista (jesteś potencjalnym kandydatem)Wywiad (chcielibyśmy przeprowadzić z Tobą wywiad)Nie wybrano (nie zostałeś wybrany do długich ani krótkich list)Z kandydatami, którzy osiągną status Short List lub Interview, można się skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji lub umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Możemy rozpocząć ocenę aplikacji przed zamknięciem wakatu, więc może się zdarzyć, że Twój status będzie wskazywał na to, że zostałeś „Niewybrany przed datą zamknięcia.

   Proces selekcji może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od liczby otrzymanych wniosków i dostępności personelu.

   Jeśli złożyłeś podanie o stanowisko w programie analityków, staż lub stanowisko dla młodych profesjonalistów, Twój status nie będzie wyświetlany.