Karty kredytowe Synchrony Bank: lista, najlepsze karty i najłatwiejsze karty do zatwierdzenia

Category: Najlepsze Karty
17 lutego 2021

Synchrony Bank jest konsumenckim ramieniem Synchrony Financial (dawniej GE Capital Retail Finance Corporation), jest jednym z największych wydawców kart sklepowych i kredytowych. Mają partnerstwa W tym poście przyjrzymy się pełnej liście kart kredytowych i kart sklepowych, które oferują.

Pełna lista synchronicznych kart kredytowych

Tych kart można używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności (np. Visa lub Mastercard). Tam, gdzie było to możliwe, zamieściliśmy linki do naszych dogłębnych recenzji tych produktów.

Pełna lista synchronicznych kart sklepowych

Na potrzeby tego posta uważamy kartę sklepową za kartę, która nie jest powiązana z siecią płatniczą (np. Visa, Mastercard, Visa, Discover itp.) I nie może być używana w żadnym miejscu, w którym te karty są akceptowane. można używać tylko w określonym sklepie lub sklepach. Tych kart można używać tylko w sklepach, dla których są oznakowane, jako że nie są to tak naprawdę karty kredytowe, ale karty sklepowe.

Złóż wniosek w sklepieJest kilka kart sklepowych, o które musisz ubiegać się w sklepie. Są one następujące:

 • Yamaha
 • SuzukiPolarisKTMKawasakiNajlepsze karty synchroniczne

  Większość kart sklepowych nie jest nawet warta rozważenia, ponieważ po prostu nie oferują odsetek, jeśli zostaną zapłacone w całości w ciągu 6 miesięcy przy zakupie 199 USD lub więcej (Blispay oferuje to, a także daje 2% zwrotu gotówki). Zwykle jest to również najlepszy scenariusz, ponieważ często tak naprawdę nic nie oferują.

  Niektóre z rzeczywistych kart kredytowych są nieco bardziej interesujące, na przykład:

  • Karta Amazon Store . Karta sklepu Amazon w rzeczywistości zarabia więcej (5% na wszystkich zakupach w Amazon) niż karta kredytowa Amazon. 5% to tyle, co każda karta kredytowa, ale karty z rotacyjnymi kategoriami (np. Discover it lub Chase Freedom) mogą być lepszymi opcjami, ponieważ Freedom zdobywa punkty Chase Ultimate Rewards, a Discover it ma podwójny zwrot gotówki w pierwszy rok. Przeczytaj naszą pełną recenzję tutaj.
  • Karty Sam’s Club . Zarabiają one imponujące 5% na zakupach na stacjach benzynowych i 3% na restauracjach i podróżach. Jeśli masz już członkostwo w Sam’s Club, nie ma opłaty rocznej, a 5% jest w zasadzie tak dobre, jak w przypadku zakupów na stacjach benzynowych. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję tutaj. Karta eBates . Ta karta zapewnia 3% zwrotu gotówki z zakupów dokonanych za pośrednictwem portalu zakupowego Ebates. Jest to oczywiście lepsze niż standardowa karta 2% cash back, którą oferują najlepsze karty przy wszystkich zakupach. Jedynym problemem jest to, że Topcashback i inne portale zakupowe zwykle oferują lepsze stawki niż eBates. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję tutaj.Najłatwiejsze karty do synchronizacji

   W przeciwieństwie do Comenity Bank, SCT (sztuczka z koszykiem) nie będzie działać w przypadku tych kart, co oznacza, że ​​karty sklepowe będą najprawdopodobniej łatwiejsze do zdobycia niż karty kredytowe. Jeśli masz zły kredyt, być może lepiej będzie, jeśli skorzystasz z SCT lub uzyskasz zabezpieczoną kartę, taką jak Discover it secure.

   Zasady
   • Nie można wiedzieć, czy będzie to miękkie / twarde wyciągnięcie przed zażądaniem zwiększenia limitu kredytowego.
   • Wyciągną TransUnion, chyba że zostanie zamrożony, w takim przypadku będzie to Experian.Są wrażliwi na nowe konta, ale nie na zapytania.Nie łączą zapytańNie pasują do bonusów.Nie pozwalają na zdobycie drugiej karty tego samego typu.Końcowe przemyślenia

    Jestem pewien, że przegapiłem kilka kart sklepowych i kredytowych, więc nie krępuj się komentować poniżej. Daj mi również znać, jeśli uważasz, że jakiekolwiek karty powinny zostać dodane do najlepszych lub najłatwiejszych do uzyskania list.