Kredyt mieszkaniowy na współwłasność

Category: Warunkami Oferty
17 lutego 2021

Szybciej wejdź do własnego domu. Niskie depozyty Keystart, pożyczki mieszkaniowe z udziałem współwłasności obniżają bariery wejścia na rynek, osiągając zaledwie 2% depozytów.

Funkcje pożyczki

 • Wejdź do własnego domu wcześniej dzięki wpłacie już od 2%
 • Możesz wykorzystać swój pierwszy grant właściciela domu (FHOG) na swój depozyt
 • Brak ubezpieczenia hipotecznego pożyczkodawcy, potencjalnie oszczędzający tysiące
 • Zarząd Mieszkaniowy jest współwłaścicielem części nieruchomości, obniżając kwotę kredytu

Dlaczego warto wybrać tę pożyczkę

Niższe koszty wejścia

 • Przy niskim depozycie zaoszczędzenie wymaganej kwoty może nie zająć dużo czasu.
 • W stosownych przypadkach możesz wykorzystać swój pierwszy grant właściciela domu (FHOG) na swój depozyt.
 • Nie pobieramy ubezpieczenia kredytu hipotecznego pożyczkodawcy, potencjalnie oszczędzając tysiące.
 • Nie jest wymagana historia zapisywania.

Podziel się pożyczką mieszkaniową

 • Urząd Mieszkaniowy Australii Zachodniej sfinansuje maksymalnie 30% zakupu Twojego domu. Housing Authority jest współwłaścicielem części nieruchomości wraz z tobą, działając jako cichy partner, który pomoże ci szybciej wejść na własność domu.
 • Kwota Twojej pożyczki będzie oparta na Twoim udziale, zmniejszając Twoje bieżące miesięczne spłaty.
 • Dostępne domy są wymienione na Otwieranie drzwi i obejmują nowo wybudowane domy, apartamenty i jednostki mieszkalne
 • Mimo że urząd ds. Mieszkaniowych zatrzymuje część majątku, mieszkanie nadal należy do ciebie. Możesz zwiększyć swój udział w majątku, kiedy tylko masz taką możliwość.
 • Będziesz odpowiedzialny za swój dom i za wszystkie bieżące koszty, w tym opłaty za usługi komunalne i wodę, media oraz naprawy i konserwację domu. Przeczytaj więcej na temat współwłasności w Wszystko.

Kryteria specjalne

Jeśli tak, jest kilka opcji współwłasności

 • pochodzenia Aborygenów lub wyspiarzy w Cieśninie Torresa (pożyczka domowa Aborygenów)
 • jedyny rodzic, który chce pozostać w domu rodzinnym po rozpadzie związku lub śmierci partnera
 • obecnie mieszkasz w mieszkaniu komunalnym i chcesz kupić dom, w którym mieszkasz.

Stawki i opłaty

 • obszar metra
 • Obszary regionalne
 • Kimberley
 • Pilbara

Maksymalna cena zakupu domu:

Maksymalny okres kredytowania

 • Ubezpieczenie kredytu hipotecznego pożyczkodawcy 0 USD
 • Czy dozwolone są dodatkowe spłaty? tak
 • Elastyczność w częstotliwości spłat Tak
 • Miesięczne opłaty za prowadzenie rachunku 0 USD
 • Kredyt rośnie?
 • Częstotliwość wyciągów 6 Miesięcznie

Oblicz szacunkowe spłaty

Cel kredytu mieszkaniowego

Na podstawie pożyczki:

Okres kredytowania: s

W oparciu o pożyczkę powyżej s, Twoje spłaty będą niewielkie

Kwoty spłaty kredytu

Przedstawione kwoty spłat kredytów oparte są na modelu uproszczonego zamortyzowanego harmonogramu spłat. Rzeczywiste spłaty kredytu podlegają różnym czynnikom wewnętrznym i zewnętrznym, w tym między innymi zmianom stóp procentowych, opłat i podatków. W szczególności model nie może przewidywać przyszłych stóp procentowych i dlatego zakłada bieżącą zmienną stopę procentową na pozostałą część okresu kredytowania.

Wskaźnik porównawczy

Ostrzeżenie: ta stawka porównania dotyczy tylko podanego przykładu lub przykładów. Różne kwoty i warunki spowodują różne stawki porównawcze. Koszty, takie jak opłaty za ponowne pobranie lub opłaty za przedterminową spłatę, oraz oszczędności, takie jak zwolnienie z opłat, nie są uwzględnione w stawce porównawczej, ale mogą wpływać na koszt pożyczki.

Depozyt wymagany

Twój depozyt będzie wyższy o 2% lub 2000 $. Przedstawiona tutaj wymagana kaucja może się różnić w zależności od lokalizacji i ceny zakupu.

Cel kredytu mieszkaniowego

Nie wszystkie produkty pożyczkowe pozwalają na budowę domu.

Kwota pożyczki

Kwota ta jest podana wyłącznie w celach ilustracyjnych. Kwota, którą możesz pożyczyć, zostanie określona na podstawie pełnego wniosku. Wszystkie wnioski o pożyczki podlegają standardowym zasadom kredytowym Keystart i kryteriom zatwierdzania pożyczek oraz zależą od konkretnych okoliczności i cech kredytowych każdego wnioskodawcy. Faktyczne zatwierdzone kwoty pożyczki mogą zatem różnić się od przedstawionych wyników.

Kredyt rośnie?

Limity dochodów

Proces kredytu mieszkaniowego

Zdobycie własnego domu to ekscytujący czas. To duży krok i zabierze Cię w niezłą podróż.

Czy kwalifikujesz się?

Mamy kilka wymagań kwalifikacyjnych – możesz dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się (nazywamy to kwalifikacją wstępną) wciągu pięciu minut.

Wstępne zatwierdzenie

Dowiedz się, ile możesz pożyczyć – abyś wiedział, na ile możesz sobie pozwolić, zanim złożysz ofertę.

Zacznij online lub zadzwoń pod numer 1300 578 278, aby porozmawiać z naszym zespołem.

Formalne zatwierdzenie pożyczki

Więc złożyłeś ofertę dotyczącą nieruchomości. Ekscytujące czasy! Aby przejść do formalnego zatwierdzenia, musisz spełnić wszelkie zaległe warunki wstępnego zatwierdzenia. Następnie wyślemy Ci dokumenty do podpisania.

Osada

Agent rozliczeniowy Keystart będzie współpracować z Twoim agentem rozliczeniowym w celu zorganizowania rozliczenia.

Po osiedleniu się możesz wprowadzić się do nowego domu!

Zarządzaj swoją pożyczką

Naszym celem jest wspieranie Cię podczas Twojej podróży po pożyczkę mieszkaniową. Proces aplikacyjny to dopiero początek. Teraz zaczniesz zarządzać kredytem mieszkaniowym.

Zawsze przyjazny, zawsze łatwy, bez bałaganu, bez zamieszania. Nigdy nie miałem problemu. Bardzo zadowolony z naszych usług przez lata, szybkiej korespondencji, łatwego personelu i lokalnego centrum telefonicznego. duży plus!

Keystart sprawił, że moje marzenie o byciu właścicielem domu stało się rzeczywistością. Kiedy naprawdę potrzebowałem pomocy, byli tam. Moje kontakty z nimi były pozytywne, ale realistyczne. Gorąco polecam każdemu.

Zacznijmy

Ile mogę pożyczyć?

Podając nam kilka podstawowych informacji, możemy Ci powiedzieć, ile możesz pożyczyć.

Gotowy do złożenia wniosku lub chcesz wstępnie zatwierdzić?

Możesz rozpocząć aplikację lub po prostu sprawdzić, czy się kwalifikujesz.

Porównaj nasze pożyczki mieszkaniowe

Dowiedz się więcej o pożyczkach mieszkaniowych Keystart.

Pytania i odpowiedzi dotyczące tej pożyczki

 • P Jaki wpływ ma koronawirus (COVID-19) na Keystart?

Pożyczki na współwłasność pozwalają na zakup udziałów w nieruchomości do czasu, gdy będziesz w stanie od razu kupić nieruchomość. Pomaga to zmniejszyć bieżące miesięczne spłaty. Umowa współwłaścicieli między tobą a Urzędem ds. Mieszkalnictwa określa twoje prawa i obowiązki wynikające z tego rodzaju pożyczki.

Ilekroć zechcesz zwiększyć swój udział we własności, nieruchomość zostanie wyceniona niezależnie, a wartość udziału Urzędu Mieszkalnictwa będzie oparta na wartości rynkowej nieruchomości w tym czasie.

Jeśli chcesz sprzedać swój dom, zostanie przeprowadzona wycena w celu ustalenia aktualnej wartości rynkowej i minimalnej ceny sprzedaży. Urząd Mieszkaniowy ma pierwszą opcję zakupu nieruchomości od Ciebie. Jeśli Urząd Mieszkaniowy nie skorzysta z tej możliwości, możesz sprzedać nieruchomość na wolnym rynku. Wszelkie ulepszenia kapitałowe, które dokonałeś w nieruchomości od czasu jej pierwotnego zakupu, zostaną Ci przypisane i uwzględnione przy obliczaniu wartości udziału Urzędu Mieszkaniowego w cenie sprzedaży. Możesz uzyskać listę możliwych ulepszeń kapitału, aby zobaczyć, co może być uwzględnione.

Możesz kwalifikować się do pożyczki opartej wyłącznie na dochodach Centrelink, jednak kwota pożyczki będzie zależna od Twojego poziomu dochodów i może nie wystarczyć na zakup nieruchomości.

Nie. Ponieważ Zarząd Mieszkalnictwa nie pobiera żadnych odsetek ani czynszu od swojego udziału w nieruchomości, nie uczestniczy w kosztach posiadania mieszkania. Odpowiadasz za ogólne koszty utrzymania, płatności za swoje stawki, ubezpieczenie, wszelkie opłaty warstwowe i wycenę nieruchomości.

Nie. Procent, jaki posiadasz w pożyczce mieszkaniowej na współwłasność, będzie zależał od Twojej zdolności kredytowej i wartości nieruchomości. Ponieważ Urząd Mieszkaniowy chce pomóc jak największej liczbie osób we wspólnym posiadaniu domu, musi upewnić się, że nie wniesie więcej, niż jest to wymagane.

Możesz sprzedać swój dom w dowolnym momencie, ale najpierw musisz skontaktować się z Keystart, aby umówić się na wycenę. To określi aktualną wartość rynkową i minimalną cenę sprzedaży, a także weźmie pod uwagę wszelkie ulepszenia kapitałowe dokonane od pierwszego zakupu.

Urząd Mieszkaniowy ma pierwszą opcję zakupu nieruchomości, ale jeśli nie zdecyduje się na zakup, nieruchomość może zostać sprzedana na wolnym rynku. Należy pamiętać, że dotyczy to tylko elastycznych pożyczek mieszkaniowych na współwłasność, pożyczki ze stałym współwłasnością można odsprzedać tylko Urzędowi ds.

Generalnie tak i zachęcamy do tego. Ale odpowiedź będzie zależała od rodzaju własności współwłasności, na którą patrzysz.

Jeśli jest to nieruchomość „elastyczna, możesz zwiększyć swoją własność, kiedy tylko możesz sobie na to pozwolić. Mogą obowiązywać ulgi i zachęty skarbowe.

Jeśli jest to nieruchomość „stała, urząd ds. Mieszkaniowych zawsze zachowuje swoją część nieruchomości. Jeśli jednak zdecydujesz się odsprzedać swój udział Urzędowi ds. Mieszkalnictwa w oparciu o aktualną wycenę rynkową, możesz użyć tego kapitału na zakup innej nieruchomości.

Wszystkie domy wymagają konserwacji i może się okazać, że masz również świetne pomysły na ulepszenia swojej nieruchomości. W każdej chwili możesz dokonać ulepszeń w swoim domu, pod warunkiem, że zostały one zatwierdzone przez Keystart w imieniu Housing Authority. Jeśli wymagana jest zgoda odpowiednich władz lokalnych na ulepszenia, należy dostarczyć Keystart kopię zatwierdzonych planów. Wszystkie prace muszą być wykonywane przez zarejestrowanego producenta.

Twoja ciężka praca może być również brana pod uwagę, gdy patrzysz na sprzedaż lub refinansowanie domu, ponieważ uważa się, że niektóre ulepszenia domu zwiększają wartość Twojej nieruchomości. Przeczytaj więcej w naszym przewodniku po współwłasności.

Nie. Nigdy więcej kontroli czynszu! Housing Authority nie przeprowadza kontroli nieruchomości będących współwłasnością. Tak długo, jak utrzymujesz nieruchomość i wypełnisz swoje zobowiązania wynikające z hipoteki i umowy współwłaścicieli, będziesz mógł zajmować nieruchomość w spokoju i bez zakłóceń. Cieszyć się!

Nie, Housing Authority nie pobiera czynszu ani odsetek od ich udziału.

Jedyne spłaty, których będziesz musiał dokonać, to spłaty określone w umowie pożyczki z Keystart, czyli spłaty pożyczki za udział w pożyczce.

Musisz zapłacić wszystkie stawki, ubezpieczenie i utrzymanie nieruchomości, ponieważ Urząd Mieszkaniowy nie uczestniczy w tych kosztach.

Wspólne posiadanie domu to inicjatywa, która pomaga zmniejszyć zarówno koszty początkowe, jak i bieżące spłaty kredytu związane z posiadaniem domu.

W przypadku współwłasności domu, Housing Authority jest współwłaścicielem nieruchomości, co oznacza, że ​​Twój depozyt nie musi być tak duży, a spłaty pożyczki będą niższe, ponieważ są oparte na Twoim udziale w nieruchomości. Procent własności Urzędu Mieszkaniowego będzie zależał od wybranego produktu pożyczkowego, wartości nieruchomości i kwoty pożyczki, do której się kwalifikujesz.

Nie. Ponieważ koncentrujemy się na pomaganiu większej liczbie osób w rozpoczęciu przygody z posiadaniem domu, nie oferujemy pożyczek wyłącznie odsetkowych ani pożyczek na nieruchomość inwestycyjną. Wszystkie nasze pożyczki to pożyczki mieszkaniowe z oprocentowaniem i oprocentowaniem.

Niektóre z innych kosztów początkowych, które możesz ponieść przy zakupie domu, obejmują opłaty za wniosek, opłaty prawne / opłaty za przeniesienie, opłaty skarbowe, opłaty skarbowe, opłaty za inspekcje (budynek / termit), opłaty agenta rozliczeniowego, ubezpieczenie budynku i stawki za wodę / shire.

Konieczne może być również rozważenie kosztów przeprowadzki, jeśli chcesz wynająć ciężarówkę lub przeprowadzkę. Może przyjaciele i rodzina mogą pomóc?

Keystart ma określone kryteria kwalifikacyjne. Możesz dowiedzieć się więcej o swoich wymaganiach kredytowych lub możesz dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się, wypełniając wstępną kwalifikację. Trwa to około pięciu minut.

Tak, musisz mieć stały dochód lub stałe zatrudnienie przez co najmniej sześć miesięcy.

Keystart akceptuje niektóre świadczenia Centrelink jako dochód, ale całkowity dochód wpływa na kwotę, jaką będziesz w stanie pożyczyć.

Nie. Nie wymagamy historii oszczędności, ale zażądamy wyciągów z wszelkich posiadanych rachunków bankowych, a także wyciągów z wszelkich istniejących kredytów, kart kredytowych / sklepowych i historii wynajmu. Dzięki temu możemy ustalić Twoją zdolność do zarządzania Twoimi finansami.

Niestety nie możesz ubiegać się o jakiekolwiek produkty Keystart, jeśli masz już nieruchomość. Keystart pomaga ludziom rozpocząć przygodę z posiadaniem domu. Wymagamy, aby właściciel zajmował dom na cały okres trwania pożyczki Keystart.

Jeśli jesteś w sytuacji, w której nie będziesz właścicielem domu w momencie rozliczenia, na przykład jesteś w trakcie sprzedaży swojego istniejącego domu, nadal możesz się kwalifikować. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Keystart przeprowadził wiele badań, aby określić poziomy dochodów, które pomogą największej liczbie mieszkańców Australii Zachodniej w uzyskaniu odpowiedniego standardu mieszkaniowego. Limity te podlegają ciągłym przeglądom i w razie potrzeby zostaną zmienione.

Tak, możesz. Kolejni nabywcy domu mogą składać wnioski, o ile aktualnie nie jesteś właścicielem ani nie jesteś współwłaścicielem innego domu lub gruntu.

Nie. Naszym celem jest pomoc większej liczbie osób w drodze do posiadania domu. Zgodnie z tą wizją nie oferujemy kredytów na nieruchomości inwestycyjne. Zgodnie z warunkami Oferty pożyczki i hipoteki Keystart, jesteś zobowiązany do zajmowania nieruchomości jako głównego miejsca zamieszkania. Oznacza to, że nie możesz wynająć nieruchomości.