Ergonomiczne krzesła biurowe – wybierz idealny model dla siebie

Statystyki podają, hdy w skali roku ludzie spędzają około 2 tyś godzin na pracy. Względem takich liczb, człowiek musi dołożyć wszelkich starań w dodatku, by postawić na przemyślane rozwiązania technologiczne. Nie wyłącznie zmaksymalizują one efektywność robionych zadań, ale zagwarantują wrażenie wygody. Ergonomiczne krzesło urzędowe jest jednym z takich rozwiązań. W tym artykule przedstawiamy propozycje, spośród których wybierzesz model idealny dla siebie, również pod względem funkcjonalnym, jak na przykład i finansowym.

Ergonomia jest dziedziną nauki, za pomocą której wypracowywane są najkorzystniejsze rozwiązania projektowe dla rzeczy dedykowanych człowiekowi. Wszystko według to, by maksymalizować komfort, a także zwiększać wydajność pracy i podejmowanych aktywności. Siedzący tryb życia niesie za sobą negatywne rezultaty dla ludzkiego organizmu. Nie należy tego bagatelizować, ponieważ permanentnie stosowane złe nawyki mogą finalnie doprowadzić do odwiedzenia nieodwracalnych zmian. Technologia naszej firmie sprzyja i ma gotowe rozwiązania, po które wystarczy sięgnąć. Warto o naszym pamiętać.

Fotel Basic

Foto: materiały prasowe Fotel Basic

Fotel Basic należy do odwiedzenia pierwszej opisywanej przez naszą firmę grupy foteli ergonomicznych. Nie tylko ze powodu na swoją nazwę, lecz przede wszystkim dlatego, że cenowo wpisuje się w klasę ekonomiczną. Charakteryzuje się regulowanymi podłokietnikami (o zakresie dziewięć cm), wysokim oparciem jak i również płynnie regulowanym siedziskiem. Dzięki temu z łatwością ustawisz go zgodnie ze swymi preferencjami, ale i (co ważne) predyspozycjami. W procesie tapicerowania wykorzystano membranową tkaninę Aero, dostępną w trzech wariantach kolorystycznych. Wbudowany maszyneria Tilt 2 umożliwia regulowanie fotela w 2 pozycjach – standardowej i maksymalnego wychylenia. Fotel wsparty wydaje się na wytrzymałej podstawie jezdnej, wykonanej ze stali.

Sprawdź ofertę Fotel Basic!

Krzesło Team Plus

Foto: materiały prasowe Krzesło Team Plus

Drugą propozycją wydaje się, cieszące się dużym uznaniem klientów, Krzesło Team Oraz. Łączy w osobiście najbardziej pożądane cechy – niewysoką cenę w stosunku do jakości. Poza uwspółcześnionym designem, krzesło szczyci się poszerzonymi podłokietnikami, z poliuretanową nakładką. Również oparcie ponad modyfikacje i jest pogrubione, co zwiększa komfort wykorzystywania. Podstawa jezdna zyskała klasyczny design, co nadaje lekkości całej konstrukcji. W kwestii obicia – możesz postawić na wybrany rodzaj tkaniny i jej kolor. Wytwórca zadbał o to, aby mebel spełnił twoje przewidywania względem funkcjonalności. Ty zadbaj o to, by doskonale wpisał się również w twoje gusta estetyczne. Wbudowany mechanizm Synchro wynosi ergonomię krzesła Team Plus na wyższy poziom, a pneumatyczny podnośnik pozwala ustawić doskonałą wysokość.

Sprawdź ofertę Krzesło Team Plus!

Krzesło Coco WS

Foto: surowce prasowe Krzesło Coco WS

Krzesło WS Coco zamyka pierwszą grupę ekonomicznych foteli ergonomicznych. To idealny produkt pod względem utylitarności, w dobrej cenie. W poniższym modelu zastosowano dwa gatunki tapicerki. Oparcie wyłożono odporną na ścieranie siatką, która zapewnia zwiększoną cyrkulację powietrza. Do obicia siedziska wykorzystano bardzo wytrzymałą i odporną na zabrudzenia tkaninę. Zabarwienie materiałów wybierany jest dzięki życzenie klienta. Oparcie wyposażone jest w specjalną perforację na wysokości odcinka lędźwiowego kręgosłupa i z łatwością dostosowuje się do szyji użytkującej go osoby. Autorski mechanizm Synchro Self generuje płynny ruch siedziska i oparcia, który odwzorowuje ruch siedzącego na krześle jednostki. Podłokietniki regulowane są w zakresie 7 cm, za sprawą czemu z łatwością ustawisz je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Sprawdź podaż Krzesło Ws Coco!

Fotel Futura 4 S

Foto: materiały prasowe Fotel Futura 4 S

Fotel Futura 4 S znajduje się w drugiej grupie ergonomicznych foteli biurowych. Podobnie, jak w Krześle WS Coco, również i w naszym modelu wykorzystano mechanizm Synchro Self. Ponadto fotel pozostał znacznie udoskonalony. Wyposażone w szerokie nakładki podłokietniki posiadają 4 płaszczyznową regulację. Regulowany jest też stopień twardości centralnej części siedziska, które teraz możesz dostosować faktycznie, by cieszyć się maksymalnym komfortem użytkowania. Oparcie wraz z siatki dostosowuje się do pleców siedzącego i przylega do nich na całkowitej długości, niwelując możliwość przyjęcia nieprawidłowej postawy. Dużym pozytywem jest zagłówek, który kooperuje z ułożeniem głowy, odciąża ją i właściwie podpiera. Tapicerowane siedzisko jest odporne i bardzo wygodne. Podtrzymuje też zdrową postawę za sprawą możliwości regulowania głębokości.

Sprawdź ofertę Fotel Futura 4 S!

Fotel Level BS HD

Foto: surowce prasowe Fotel Level BS HD

Fotel Level BS HD, to kolejna oferta 2 grupy ergonomicznych siedzisk biurowych. Stosowany przedtem mechanizm Synchro został zaktualizowany do wersji Synchro Dodatkowo. Odznacza się on tymże, że gwarantuje płynną koordynację ruchu, zgodną z użytkującą go osobą oraz pozwala regulację głębokości siedziska. Dzięki temu zyskujesz gwarancję idealnego skonfigurowania fotela, względem swoich wymagań i preferencji. Regulowane będą również podłokietniki, w obszarze 7, 5 cm, także pod względem kąta nachylenia. Zagłówek oraz siedzisko to części tapicerowane i idealnie wyprofilowane. Oparcie, do którego wykorzystano przepuszczającą powietrze siatkę, wydaje się dostosowane do naturalnych krzywizn kręgosłupa. W poniższym modelu podpórkę lędźwiową możesz ustawić w dowolnej wysokości, dostosowując ją tym samym do własnych indywidualnych potrzeb i wzrostu.

Sprawdź ofertę Taboret Level BS HD!

Krzesło Playa 12SL

Foto: towary prasowe Krzesło Playa 12SL

Playa 12SL jest krzesłem biurowym o ergonomicznym zakresie i nowoczesnym designie. Powstało na kanwie siedzisk z linii Plus New, które cieszyły się aprobatą wśród klientów. Wbudowany mechanizm Synchro gwarantuje idealne dostosowanie do pleców siedzącego, z uwzględnieniem krzywizn kręgosłupa, w szczególności w odcinku lędźwiowym. Przy jego produkcji wykorzystano wyspecjalizowaną piankę, która jest nadzwyczaj sprężysta i wytrzymała. Podłokietniki umożliwiają ułożenie przedramienia u dołu kątem 90°, są również regulowane w zakresie siedmiu cm, co pozwala na ich dopasowanie do pojedynczych potrzeb użytkującej go jednostki. Wyposażone w wygodną nakładkę z miękkiego poliuretanu podwyższają komfort używania krzesła. Regulować można również zagłówek, przy tym kąt położenia podpórki, a także głębokość siedziska.

Sprawdź ofertę Krzesełko Playa 12SL!

Fotel Xenon 11SFL/STL

Foto: materiały prasowe Fotel Xenon 11SFL/STL

Innowacyjność, wysoka utylitarność i kompletna ergonomia – tych określeń można z powodzeniem używać opisując Fotel Xenon 11SFL/STL. Jest to dzisiejszy fotel przeznaczony do pracy biurowej. Siedzisko to ma dwa opcjonalne systemy kontroli SFL i STL. Replikują one za dostosowanie siły sprężystości oparcia do powagi osoby siedzącej. Ten schemat fotela szczyci się sterowaną podpórką lędźwiową, z opcją ustawienia zarówno jej wysokości, jak i głębokości. Atutem jest też to, iż podłokietniki są ustawne aspektem każdej możliwej płaszczyzny, jak na przykład również pozwalają na skonfigurowanie przedramienia pod odpowiednim kątem 90° do tułowia. Cała konstrukcja wsparta jest na 5 ramiennej podstawie jezdnej, dostępnej w chromie i w kolorze czarnym.

Sprawdź ofertę Fotel Xenon 11SFL/STL!

Fotel Flow Net Black

Foto: materiały prasowe Fotel Flow Net Black

Ostatnim fotelem z drugiej grupy ergonomicznych siedzisk urzędowych, postrzeganych przez pryzmat wygody i ekonomii, jest Fotel Flow Net Black. Podobnie, jak pozostałe opisywane w niniejszym artykule modele, również i ten odznacza się innowacyjnością oraz ciekawymi metodami. Fotelowi towarzyszy znany już mechanizm Synchro Plus – to znaczy, że dopasowuje się do sylwetki, ciężaru i ruchu siedzącego. Przy tapicerowaniu oparcia, którego częścią kompatybilną jest miękki zagłówek, wykorzystano wysokiej jakości siatkę, odporną na ścieranie. W części danego zagłówka, jak i siedziska zastosowano wytrzymały materiał tekstylny. Ponownie mamy tu do odwiedzenia czynienia z regulowanymi dzięki 4 płaszczyznach podłokietnikami. Czyni to, że w Fotelu Flow Net Black przybierzesz idealną i wygodną postawę, bez narażania się na wielogodzinne siedzenie w nieprawidłowej pozycji.

Sprawdź podaż Fotel Flow Net Black!

Fotel IOO WS KMD31

Foto: materiały prasowe Fotel IOO WS KMD31

Fotel IOO WS KMD 31 otwiera trzecią, a tym samym ostatnią grupę ergonomicznych foteli biurowych. Na ulokowanie w niej zasłużył w pełni dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania. Teraz regulacja oparcia, czy siedziska (zarówno względem jego głębokości, jakim sposobem i wysokości) odbywa się za pomocą Joysticka. Opanowanie konkretnych ruchów, opisanych precyzyjnie w instrukcji, pozwoli w zoptymalizowanie pozycji fotela, aspektem przybranej pozycji ciała. Dotyczy się to również regulowanych na wszystkich płaszczyznach podłokietników. Zastosowane przy tapicerowaniu surowce odznaczają się wysoką klasą, odpornością na ścieranie jak i również elastycznością. Niezależny segment dorównujący za stabilizację odcinka lędźwiowego jest kolejnym, przełomowym rozwiązaniem, które wynosi komfort wykorzystywania siedziska na jeszcze wyższy poziom. Opcjonalnie zamówić wolno kompatybilny z fotelem podnóżek.

Sprawdź ofertę Fotel IOO WS KMD31!

Fotel Ergohuman Plus Elite

Foto: materiały prasowe Fotel Ergohuman Plus Elite

Propozycją, która to zamyka zestawienie najlepszych foteli ergonomicznych, przeznaczonych do pracy biurowej, jest Fotel Ergohuman Plus Elite. W tej chwili sama jego nazwa brzmi prestiżowo. W zestawieniu wraz z funkcjami, jakie posiada konstruuje integralną całość, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego, pracującego w pozycji siedzącej, jednostki. System regulacji, jak po przypadku Fotela IOO, oparty jest na sterowaniu autorskim Joystickiem. Ponadto aluminiowa baza jezdna jest niezniszczalna, jak gwarantuje producent. Fotel wyodrębnia się nowym, futurystycznym designem, jego konstrukcja wydaje się być niezwykle lekka, a przy tym porządna i stabilna. Podłokietniki są w pełni poprawiane, tak jak zagłówek, czy istotne parametry siedziska (wysokość i głębokość). Oparcie można ulokować zgodnie z predyspozycjami i konieczności na całej jego długości, w szczególności w niezależnym odcinku lędźwiowym. Jest to nowy wymiar komfortu.

Sprawdź ofertę Fotel Ergohuman Oraz Elite!

Wszystkie zaprezentowane przez nas fotele mają Atest Wytrzymałości i Chronienia Użytkowania, wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań jak i również Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Tagi: recenzje Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybieranym poście. Regulamin i maksymy obowiązujące na Facebooku mieszczą się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie