Najlepsze pożyczki na remont domu na 2020 rok

Category: Twoja Zdolność
17 lutego 2021

Jeśli Twój dom potrzebuje trochę TLC, ale nie masz gotówki, aby dać mu to, czego potrzebuje, pożyczka może być dobrą opcją. Przecież z czasem można by było zaoszczędzić i dokonać napraw, ale tak naprawdę domów nie da się długo ignorować.

Odłóż naprawy na rok lub dwa, a odrobina łuszczenia się wokół komina może nagle spiralnie przekształcić się w wewnętrzne uszkodzenia strukturalne i pleśń do buta.

Wielu długoterminowych właścicieli domów zgodzi się, że domy są bardzo podobne do dzieci, które potrzebują ciągłego rozpieszczania, zanim pozwolą ci spać spokojnie przez całą noc.

Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z remontem domu, dowiedz się, jakie kredyty remontowe pomogą Ci uzyskać odpowiednie finansowanie, a także wskaż właściwy kierunek najlepszych pożyczkodawców.

Jakie są najlepsze pożyczki na remont domu w 2020 roku?

Przeszukaliśmy mnóstwo pożyczek przeznaczonych specjalnie na remonty domów i wybraliśmy nasze najlepsze oferty.

WiarygodnyWiarygodny to kolejny rynek pożyczek, który umożliwia pożyczkobiorcom porównanie ofert różnych pożyczkodawców. Firma oferuje pożyczki osobiste z oprocentowaniem już od 5,99% RRSO.

Za pośrednictwem Credible możesz zaciągnąć pożyczkę osobistą w wysokości do 100 000 USD, a firma nigdy nie pobiera żadnych ukrytych opłat. A kiedy złożysz wniosek o wstępne zatwierdzenie, firma dokona miękkiego wyciągnięcia raportu kredytowego. Miękkie pociągnięcie oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że Twoja zdolność kredytowa odniesie trafienie.

Korzyści z używania Credible:

 • Prosty proces składania wniosków online
 • Niskie ratyWyciągnij delikatnie raport kredytowyPorównaj oferty wielu pożyczkodawcówPotencjalne wady korzystania z Credible:

  • Tylko pożyczkobiorcy z doskonałym kredytem kwalifikują się do uzyskania najlepszych stóp procentowych.
  • Nadal będziesz musiał przeprowadzić należytą staranność w przypadku każdej firmy, którą wybierzesz.LendKeyLendKey jest interesujący, ponieważ pożyczają zarówno wykonawcom, jak i właścicielom domów. Poza tym oferują wspaniałe korzyści dla obu typów pożyczkobiorców.

   Dlaczego są jednymi z najlepszych:

   • Długie opcje spłaty (do 15 lat) minimalizujące miesięczne płatności.
   • Elastyczne wymagania kwalifikacyjne dla ogólnych ulepszeń domu.Środki z pożyczki są wypłacane bezpośrednio wykonawcy.Żadnych ukrytych opłat.Niezabezpieczone pożyczki ze stałą stopą RRSO.Dopasowuje pożyczkobiorców do pożyczkodawców w całym kraju, aby znaleźć najlepsze możliwe warunki pożyczki.LendKey naprawdę zmienia sposób działania pożyczek na ulepszenie domu.

    Marcus użytkownika Goldman SachsMarcus by Goldman Sachs to doskonała opcja dla każdego, kto chce wziąć niezabezpieczoną pożyczkę osobistą. Aby się zakwalifikować, potrzebujesz minimalnej oceny kredytowej wynoszącej 660, więc pożyczkobiorcy ze słabym kredytem mogą potrzebować szukać gdzie indziej.

    Bank oferuje pożyczki z oprocentowaniem od 6,99% do 28,99%. Istnieje zniżka APR, jeśli zarejestrujesz się za pomocą płatności automatycznej. Kwota pożyczki jest ograniczona do 40000 USD, więc Marcus jest lepszą opcją dla osób, które chcą dokonać drobnych ulepszeń domu.

    Powody, dla których warto rozważyć Marcusa:

    • Łatwy proces składania wniosków online
    • Konkurencyjne stawkiKilka potencjalnych wad:

     • Maksymalna kwota pożyczki 40 000 USD
     • Kredytobiorcy ze słabym kredytem mogą się nie kwalifikowaćSoFi jest często uważane za jednego z najbardziej przyjaznych dla użytkownika pożyczkodawców, ponieważ prawie wszystko można zrobić na stronie internetowej firmy. Złożenie wniosku o pożyczkę przez SoFi jest proste, a wycenę otrzymasz w zaledwie dwie minuty.

      Pożyczki SoFi charakteryzują się niskim oprocentowaniem i stałymi terminami spłaty. Jednak otrzymanie środków może zająć nawet tydzień, czyli znacznie dłużej niż oferują to inni pożyczkodawcy.

      Niektóre zalety SoFi:

      • Bezproblemowy proces składania wniosków online
      • Nie jest wymagane żadne zabezpieczenieNiskie ratyStałe miesięczne terminy spłatyOto możliwe wady:

       • Najlepsze dla pożyczkobiorców z dobrym kredytem
       • Otrzymanie środków może zająć do tygodniaProsperowaćProsper jest pożyczkodawcą typu peer-to-peer i oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste pożyczkobiorcom z dobrym kredytem. Firma udziela pożyczek osobistych do 40000 USD, a aby złożyć wniosek, musisz mieć co najmniej 640 punktów kredytowych.

        Prosper pobiera opłatę początkową w wysokości do 5%, która może szybko się sumować. A jeśli masz doskonały kredyt, możesz znaleźć lepsze stawki gdzie indziej.

        Kilka powodów, dla których lubimy Prospera:

        • Nie jest wymagane żadne zabezpieczenie
        • Elastyczne warunki kredytuBrak opłat z tytułu przedpłatyNiektóre rzeczy, których możesz nie lubić:

         • Pobiera opłatę początkową od 2,41% do 5%
         • Kredytobiorcy ze słabym kredytem mogą się nie kwalifikowaćLendingTreeJako jeden z największych rynków pożyczek w kraju, LendingTree jest świetną opcją na pożyczkę na remont domu. Zamiast pożyczać Ci pieniądze samodzielnie, firma dopasuje Cię do kilku pożyczkodawców, którzy są gotowi pożyczyć Ci pieniądze.

          Proces składania wniosków jest stosunkowo prosty; zaczniesz od wypełnienia swoich danych osobowych online. Określ, ile chcesz pożyczyć, i potwierdź swoją tożsamość. Gdy LendingTree przeprowadzi Twoją zdolność kredytową, otrzymasz listę dostępnych ofert pożyczek.

          Co polubić w LendingTree:

          • Łatwa aplikacja online
          • Otrzymuj oferty od wielu pożyczkodawców jednocześnieLendingTree jest wysoko oceniane wśród pożyczkobiorcówAvantNie potrzebujesz doskonałej zdolności kredytowej, aby otrzymać przyzwoitą pożyczkę. W rzeczywistości osoby o niskich wynikach kredytowych często są w stanie uzyskać pożyczkę w Avant.

           Dlaczego są tak blisko szczytu:

           • Często przeglądają aplikacje tego samego dnia, w którym je otrzymali.
           • Świetna obsługa klienta dostępna siedem dni w tygodniu.Dostęp do środków jest zapewniany bardzo szybko.Fundusze nie muszą być przeznaczone na remont domu. Dlaczego nie do końca sięgnęli po złoto:

            • Niedostępne w Kolorado, Iowa i Zachodniej Wirginii.
            • Są nowym startupem, więc nie mają jeszcze zbyt dużej historii.Mają maksymalną pożyczkę w wysokości 35 000 dolarów, co jest dość niską kwotą.Ich oprocentowanie jest nieco wyższe niż u większości innych pożyczkodawców, ale to dlatego, że starają się zaspokoić potrzeby osób o słabych kredytach.Wells Fargo Dlaczego zajmują czołowe miejsca:

             • Dzięki 8700 oddziałom w całych Stanach Zjednoczonych łatwo jest wejść i porozmawiać z kimś. To zawsze plus w dzisiejszych czasach.
             • Brak opłat za udzielenie pożyczki do 100 000 USD.Stopy procentowe są całkiem przyzwoite jak na niezabezpieczoną pożyczkę i mogą wynosić nawet 6,78%.Warunki pożyczki od roku do pięciu lat. Co ich powstrzymuje:

              • Bank jako firma ostatnio zrobił trochę podejrzanych rzeczy, z których jedną jest rejestrowanie posiadaczy kont dla kart kredytowych bez ich zgody.
              • Ostatnio mają też dość kiepskie recenzje obsługi klienta. Musisz traktować te rzeczy z przymrużeniem oka, ponieważ ludzie nigdy nie spieszą się tak bardzo z wystawieniem recenzji, jak kiedy mają złe doświadczenia.W tej chwili nie możesz zarejestrować się online w celu uzyskania pożyczki na ulepszenie domu, chyba że jesteś już posiadaczem konta w Wells Fargo. Naprawdę nie ma powodu, aby to robić, zwłaszcza że jest to złoty wiek bankowości cyfrowej.Często Zadawane Pytania

               Co to jest pożyczka na ulepszenie domu?

               W przeciwieństwie do pożyczki pod zastaw domu, pożyczka na remont domu nie wymaga użycia czegokolwiek do zabezpieczenia pożyczki. Nie ma żadnego zabezpieczenia, więc pożyczkodawca podejmuje większe ryzyko, udzielając pożyczki.

               W jaki sposób bank rekompensuje podjęcie większego ryzyka?

               Oczywiście obciążając pożyczkobiorcę wyższymi stopami procentowymi. Stopa procentowa zależy od sytuacji kredytowej i finansowej pożyczkobiorcy i rośnie w przypadku osób o podwyższonym ryzyku.

               Warunki spłatyPożyczka na remont domu to w rzeczywistości rodzaj pożyczki osobistej, którą pożyczkobiorca decyduje się wykorzystać na zakup swojego domu. Pożyczki na remont mają zazwyczaj krótsze okresy spłaty; zwykle trwa tylko kilka lat. Z drugiej strony kredyty pod zastaw domu i linie kredytowe pod zastaw domu (HELOC) mają opcje spłaty do 20 lat.

               Oznacza to, że w zależności od tego, ile wykupisz, miesięczne raty są zwykle wyższe niż w przypadku pożyczki pod zastaw domu lub HELOC, ale w dłuższej perspektywie możesz zapłacić mniej z powodu krótszego okresu pożyczki.

               Jeśli nie spłacisz pożyczki, pożyczkodawca prześle twoje konto do agencji windykacyjnej, ale możesz spać spokojnie, wiedząc, że nie ma ona prawa zabrać twojego domu.

               Jak możesz ubiegać się o pożyczkę na remont domu?Kwalifikacja jest podobna do ubiegania się o bardziej ogólną pożyczkę osobistą. Musisz podać swój numer ubezpieczenia społecznego, aby pożyczkodawca mógł pobrać raport kredytowy. Im lepsza ocena kredytowa, tym lepsze oprocentowanie i warunki pożyczki, do których się kwalifikujesz.

               Pożyczkodawcy chcą również upewnić się, że masz stały dochód, więc przygotuj kilka dokumentów finansowych do przesłania. W zależności od pożyczkodawcy może to obejmować ostatnie zeznania podatkowe, wyciągi bankowe i / lub odcinki wypłaty.

               Twój dochód w porównaniu z długiem jest również brany pod uwagę jako część twojego wniosku. Im niższe miesięczne spłaty zadłużenia w porównaniu do dochodów, tym wyższa kwota pożyczki, do której możesz się kwalifikować.

               Jeśli masz problemy z kwalifikacją do otrzymania pożyczki osobistej, możesz skontaktować się z lokalną spółką kredytową. Spółdzielcze kasy pożyczkowe są często najlepszym miejscem na zaciągnięcie pożyczki osobistej, zwłaszcza jeśli masz mniej niż przeciętny kredyt.

               Na co możesz przeznaczyć pożyczkę na remont domu?Pożyczkodawca może również rozważyć rodzaj projektu, który realizujesz z funduszami pożyczkowymi i jak wpłynie to na wartość twojego domu. Może to być wszystko „za kulisami, jak świeża izolacja, nowe okna lub naprawa fundamentów.

               Alternatywnie, możesz również wykorzystać swoje pożyczki, aby ulepszyć coś estetycznego w swoim domu, na przykład przebudowę kuchni lub łazienki. Baseny, pokłady i nowe dodatki mogą być również potencjalnymi projektami z twoimi funduszami pożyczkowymi.

               Ostatecznie musisz skontaktować się z każdym konkretnym pożyczkodawcą, aby upewnić się, że kwalifikuje się pożądany projekt remontu domu. Wprowadzili ograniczenia w kwestiach strukturalnych lub mogą być łagodni w sposobie wykorzystania środków.

               Alternatywy pożyczki na ulepszenie domu

               Oto kilka innych opcji, jeśli nie kwalifikujesz się do pożyczki osobistej lub po prostu chcesz rozejrzeć się za lepszą oprocentowaniem.

               Linia kredytowa pod zastaw domuLinia kredytowa pod zastaw domu (HELOC) umożliwia wykorzystanie kapitału własnego domu jako zabezpieczenia. Jeśli masz kapitał w swoim domu, ta niskooprocentowana pożyczka zabezpieczona może być dla Ciebie lepszą opcją.

               Refinansowanie wypłatyRefinansowanie typu cash-out zastępuje istniejący kredyt hipoteczny nowym na kwotę przekraczającą saldo zadłużenia. Wypłacasz różnicę między dwoma hipotekami w gotówce. Gotówkę możesz następnie wykorzystać na przebudowę domu, konsolidację zadłużenia o wyższym oprocentowaniu lub na inne cele finansowe.