Najlepsze pożyczki osobiste Egg: przegląd 2020

17 lutego 2021

Pożyczki Best Egg są odpowiednie dla pożyczkobiorców z dobrym kredytem, ​​ponadprzeciętnymi dochodami i niskim stosunkiem zadłużenia do dochodu, ale należą do nielicznych pożyczkodawców, którzy pobierają opłatę za udzielenie kredytu.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Nasze podejściePodsumowując: pożyczki osobiste Best Egg są dostępne dla pożyczkobiorców, którzy chcą skonsolidować zadłużenie i potrzebują szybko gotówki, ale nie mają niektórych funkcji oferowanych przez innych pożyczkodawców.

na stronie Best Egg

Najlepsze jajko

na stronie Best Egg

Min. Ocena kredytowaSzac. KWIKwota pożyczkiZa I przeciwPotrafi sfinansować pożyczki w ciągu jednego dnia roboczego.

Miękka kontrola kredytowa z kwalifikacją wstępną.

Możliwość zmiany daty płatności.

Opłaty za rozpoczęcie działalności.

Opłata za opóźnienie w wysokości 15 USD.

Porównaj z innymi pożyczkodawcamiSzac. KWISzac. KWISzac. KWITermin pożyczkiTermin pożyczkiTermin pożyczkiKwota pożyczkiKwota pożyczkiKwota pożyczkiMin. Ocena kredytowaMin. Ocena kredytowaMin. Ocena kredytowaMinimum 580 VantageScore® 3.0 i minimum 680 FICO® 9.0.

Porównaj szacunkowe stawki od wielu pożyczkodawców

Uzyskaj więcej sprytnych transferów pieniędzy – prosto do skrzynki odbiorczej

Zostań członkiem NerdWallet, a wyślemy Ci dostosowane artykuły, które naszym zdaniem Ci się spodobają.

Pełna recenzjaAby przejrzeć Best Egg, NerdWallet zebrał ponad 30 punktów danych od pożyczkodawcy, przeprowadził wywiady z kierownictwem firmy i porównał pożyczkodawcę z innymi, którzy szukają tego samego klienta lub oferują podobny produkt pożyczki osobistej. Warunki pożyczki i opłaty mogą się różnić w zależności od stanu.

Best Egg oferuje pożyczki osobiste dla pożyczkobiorców z dobrym kredytem. Według firmy od 2014 roku ponad 600 000 klientów otrzymało fundusze w wysokości ponad 10 miliardów dolarów.

Kwoty pożyczki osobistej Best Egg wahają się od 2000 do 35 000 USD, chociaż niektóre stany mają różne wartości minimalne i obowiązują na okres od trzech do pięciu lat. Większość pożyczkobiorców wykorzystuje swoje pożyczki do konsolidacji zadłużenia lub refinansowania kart kredytowych. Firma twierdzi, że w przeszłości średnie kwoty pożyczek wynosiły 15 000 USD.

Niskie stawki za dobry kredyt: Przeciętny pożyczkobiorca otrzymuje roczną stopę procentową w wysokości 14%, ale ci z lepszym kredytem mogą kwalifikować się do oprocentowania poniżej 10%.

Aby uzyskać najniższą stopę procentową pożyczki Best Egg w wysokości 5,99%, pożyczkobiorcy muszą mieć między innymi minimalną zdolność kredytową 700 i minimalny dochód w wysokości 100 000 USD.

Miękka kontrola zdolności kredytowej w celu wstępnej kwalifikacji: pożyczkobiorcy mogą zobaczyć swoje potencjalne oferty pożyczki, gdy kwalifikują się wstępnie do Best Egg. Możesz porównać oferty Best Egg i innych pożyczkodawców internetowych, aby uzyskać najlepsze oprocentowanie i funkcje pożyczki.

Szybkie finansowanie: wypełnienie wniosku online Best Egg zajmuje kilka minut. Gdy pożyczkobiorca złoży wniosek, w ciągu kilku sekund będzie wiedział, czy ma ofertę – mówi firma. Po zatwierdzeniu wniosku finansowanie można zakończyć w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego.

Opłata początkowa: 0,99% – 5,99%.

Opłata za zwrot: 15 USD, jeśli płatności nie są przetwarzane.

Minimalna liczba punktów: 640; średnia to 700. Ten pożyczkodawca używa oceny kredytowej FICO 8 do oceny pożyczkobiorców.

Minimalna historia kredytowa: 3 lata i 3 rachunki.

Minimalny roczny dochód: nie określono, ale średnia wynosi 80 000 USD.

Minimalny stosunek zadłużenia do dochodów: 40% lub 65%, w tym hipoteka.

Przykład pożyczki: W przypadku pożyczkobiorcy z dobrym kredytem (wynik 690-719 FICO), pożyczka osobista w wysokości 15 000 USD z okresem spłaty 48 miesięcy przy RRSO 18% oznaczałaby miesięczną spłatę 441 USD.

Zanim kupisz pożyczkę osobistąZakwalifikuj się wstępnie na NerdWallet

NerdWallet zaleca porównywanie pożyczek w celu znalezienia najlepszej stawki dla Ciebie. Wstępna kwalifikacja może zapewnić spersonalizowane stawki od wielu pożyczkodawców współpracujących z nami, w tym Best Egg. Wstępna kwalifikacja nie wpłynie na Twój kredyt.

Sprawdź stawki na NerdWallet

Zastosuj z Best Egg

Możesz wypełnić wniosek na stronie Best Egg. Po wprowadzeniu niektórych danych osobowych zostaną wyświetlone opcje pożyczki, do których wstępnie się kwalifikujesz.

na stronie Best Egg

Metodologia oceny kredytów osobistychOceny NerdWallet dla pożyczek osobistych przyznają pożyczkodawcom, którzy oferują funkcje przyjazne dla konsumenta, w tym: miękkie kontrole kredytowe, brak opłat, przejrzystość oprocentowania i warunków pożyczki, elastyczne opcje płatności, przystępna obsługa klienta, raportowanie płatności do biur kredytowych i edukacja finansowa . Uwzględniamy również liczbę skarg złożonych do agencji, takich jak Biuro Ochrony Konsumentów. Ta metodologia ma zastosowanie tylko do pożyczkodawców, którzy ograniczają oprocentowanie do 36%, a eksperci finansowi i rzecznicy praw konsumentów zgadzają się, że maksymalna stawka procentowa jest dopuszczalna, aby pożyczka była przystępna. NerdWallet nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za nasze recenzje. Przeczytaj nasze wskazówki redakcyjne.

Znajdź najlepszą pożyczkę osobistą
 • Najlepsze pożyczki osobiste
 • Kredyty konsolidacyjne zadłużeniaDobre pożyczki osobistePożyczki osobiste w ramach uczciwego kredytuO AutorachAmrita Jayakumar pisze o ocenach kredytowych i raportach kredytowych dla NerdWallet. Wcześniej pracowała w The Washington Post i The Miami Herald. Czytaj więcej

  Annie Millerbernd pokrywa pożyczki osobiste dla NerdWallet. Czytaj więcej

  Zastrzeżenie: NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz instytucję finansową, dostawcę usług lub witrynę konkretnego produktu. Wszystkie produkty finansowe, produkty i usługi związane z zakupami są prezentowane bez gwarancji. Podczas oceny ofert zapoznaj się z Regulaminem instytucji finansowej. Wstępnie zakwalifikowane oferty nie są wiążące. Jeśli znajdziesz rozbieżności w swojej ocenie kredytowej lub informacjach w raporcie kredytowym, skontaktuj się bezpośrednio z TransUnion®.

  Usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych oferowane za pośrednictwem NerdWallet Insurance Services, Inc .: Licencje

  NerdWallet Compare, Inc. Identyfikator NMLS nr 1617539

  Kalifornia: Pożyczki udzielone przez pożyczkodawcę finansowego w Kalifornii zaaranżowane na mocy licencji dla pożyczkodawców Departamentu Nadzoru Biznesowego nr 60DBO-74812