Przegląd Huntington Bank 2020

17 lutego 2021

Bank oferujący pełen zakres usług na Środkowym Zachodzie

Huntington Bank to bank oferujący pełen zakres usług z siedzibą na Środkowym Zachodzie. Oferuje wszystkie usługi, których można oczekiwać od typowego banku, w tym usługi bankowości biznesowej i komercyjnej. Chociaż działa jako bank stacjonarny, wszystkie usługi są dostępne online za pośrednictwem jego strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Prowizje i opłaty – 7Obsługa klienta – 8Łatwość użytkowania – 7Lokalizacje – 5Opcje oszczędności – 10Ceny – 6Huntington Bank oferuje bezpłatne czeki, oprocentowane czeki, rachunki oszczędnościowe i pieniężne oraz płyty CD. A jeśli masz firmę, Huntington Bank może pomóc Ci w zakresie rachunków bankowych, usług handlowych, a nawet finansowania biznesowego, takiego jak pożyczki SBA. A jeśli mieszkasz w jednym z ośmiu stanów Środkowo-Zachodnich na tym obszarze, oprócz bankowości internetowej będziesz mógł skorzystać z rozległej sieci setek oddziałów bankowych.

Co to jest Huntington Bank?

Huntington Bank z siedzibą w Columbus w stanie Ohio jest jednym z największych banków regionalnych w kraju. Obsługuje 839 oddziałów bankowych w ośmiu stanach Środkowego Zachodu, w tym w Ohio, Indianie, Illinois i Zachodniej Wirginii.

Założony w 1866 roku Huntington Bank to tradycyjny bank oferujący pełen zakres usług, który prowadzi również działalność online. Oferuje pełen zakres usług bankowości osobistej, w tym rachunki czekowe, oszczędnościowe i na rynku pieniężnym, płyty CD, kredyty hipoteczne i linie pod zastaw domu, pożyczki osobiste i samochodowe oraz karty kredytowe, a także świadczy usługi w zakresie rachunku czekowego dla firm i usług bankowych.

Huntington Bank posiada rating Better Business Bureau (BBB) ​​na poziomie „A +. To najwyższa pozycja, jaką przyznaje agencja, w skali od A + do F.

Funkcje Huntington National Bank

Jak działa Huntington Bank?

Huntington Bank posiada rozległą sieć oddziałów stacjonarnych. Pełen zestaw usług bankowych jest dostępny online i za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Możesz nawet otwierać rachunki depozytowe i ubiegać się o pożyczki i karty kredytowe całkowicie online.

Usługi dostępne dla wszystkich kont
 • 24-godzinny okres karencji – zaprojektowany, aby dać Ci więcej czasu na wpłatę, aby uniknąć opłaty za debet.
 • Depozyt całodniowy wpłaty możesz dokonywać w bankomatach lub w aplikacji mobilnej w dowolnym momencie do północy. Ochrona w rachunku bieżącym – oferowana bezpłatnie po połączeniu konta oszczędnościowego lub rachunku rynku pieniężnego z kontem czekowym. Bankowość mobilna – oferuje wszystkie funkcje bankowości internetowej, a nawet umożliwia wpłacanie czeków ze smartfona, tabletu lub komputera stacjonarnego. Online Bill Pay – Płać rachunki bezpośrednio z platformy internetowej banku. Alerty e-mailowe i tekstowe – aktualizacje kont w czasie rzeczywistym, ostrzegające o nietypowej aktywności, niedoborach na koncie i problemach z budżetem. Platynowa karta debetowa – używaj jej wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard. Zapewnia zerową odpowiedzialność za nieautoryzowane obciążenia. Oferuje również usługi w zakresie rozwiązywania problemów z kradzieżą tożsamości, pomagając w powiadomieniu biura kredytowego i wymianie karty kredytowej.Usługi dostępne dla wybranych kont: Korzyści z konta rynku pieniężnego / stopy oszczędnościowej – jeśli posiadasz również konto czekowe Huntington 5 lub Huntington 25, otrzymasz dodatkowe odsetki od środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowych i kontach rynku pieniężnego.

  Monitorowanie zdolności kredytowej – będziesz mieć dostęp do monitorowania zdolności kredytowej bez dodatkowych kosztów, jeśli masz prywatne konto klienta lub konto czekowe Huntington 5 lub Huntington 25.

  Monitorowanie wyniku tożsamości – dostępne bez dodatkowych kosztów, jeśli masz konto czekowe Huntington 25 lub konto klienta prywatnego.

  Savings Goal Getter – narzędzie, które pozwala ustawić do 10 celów, plus fundusz awaryjny dla każdego konta oszczędnościowego lub konta rynku pieniężnego Huntington.

  Konta depozytowe w Huntington Bank

  Sprawdzanie bez gwiazdek

  Sprawdzanie bez gwiazdek to nieoprocentowane konto czekowe, które nie zawiera „gotcha. Nie ma minimalnego salda wymaganego do otwarcia konta ani miesięcznej opłaty za utrzymanie. To idealny wybór, jeśli szukasz prostego konta czekowego bez opłat.

  Huntington 5 SprawdzanieTo jest oprocentowane konto czekowe. Zniesionych jest do pięciu opłat za bankomat na cykl bankowy. Po otwarciu nowego konta możesz otrzymać bonus Voice Credit Card – w wysokości 1,05%. To konto bieżące jest również wyposażone w funkcję bankowości rodzinnej i monitorowanie zdolności kredytowej. Oprocentowanie, które zarabiasz na swoim koncie, zależy od Twojej lokalizacji, określonej przez Twój kod pocztowy.

  Konto ma miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 5 USD. Ale bank rezygnuje z tego, jeśli masz co najmniej 5000 USD w całkowitym saldzie relacji.

  Huntington 25 SprawdzanieTo kolejne oprocentowane konto czekowe, które zapewnia nieograniczone zwroty opłat za bankomat. Jest on wyposażony w premię za kartę kredytową Voice w wysokości 1,25% i oferuje monitorowanie tożsamości, nieograniczone bezpłatne czeki oraz zniżki na kredyty i pożyczki pod zastaw domu. Oprocentowanie konta zależy od Twojej lokalizacji, określonej przez Twój kod pocztowy.

  I jest to jedyne konto czekowe oferowane przez bank, które obejmuje 100 transakcji online bez prowizji lub funduszy ETF (ETF) rocznie za pośrednictwem Huntington Financial Advisors. (Normalne opłaty transakcyjne wynoszą 6,95 USD za transakcję).

  Konto ma miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 25 USD. Ale bank rezygnuje z tego, jeśli masz co najmniej 25 000 USD w całkowitym saldzie relacji.

  Konto na rynku pieniężnym HuntingtonRachunek rynku pieniężnego (MMA) ma wiele cech rachunków bieżących. Obowiązuje miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 25 USD. Ale bank zrzeka się tego, jeśli utrzymujesz średnie dzienne saldo w wysokości 25 000 USD lub masz konto czekowe Huntington 5 lub Huntington 25.

  MMA ma bardzo skomplikowaną strukturę stóp procentowych. Na przykład salda poniżej 25 000 USD nie są oprocentowane. Obecna stawka wynosi 0,40% RRSO dla sald od 25 000 USD do 2 000 000 USD. Ale to jest dobre tylko przez pierwsze 90 dni, a potem spada do 0,25% RRSO.

  Oprocentowanie rachunku rynku pieniężnego w Huntington Bank

  Jak widać, MMA płaci nieco wyższe oprocentowanie, jeśli konto jest połączone z kontem czekowym Huntington 5 lub Huntington 25 lub kontem klienta prywatnego.

  Oszczędności w związku z HuntingtonemJest to oprocentowane konto oszczędnościowe, które płaci wyższą stawkę, jeśli masz również konto czekowe Huntington 5 lub 25 lub konto klienta prywatnego.

  Twoje oprocentowanie zależy od relacji z kontem i miejsca zamieszkania. Konto ma również miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 10 USD. Ale znowu bank zrzeka się tego, jeśli utrzymujesz średnie dzienne saldo w wysokości 2500 USD lub masz konto czekowe Huntington 5 lub 25.

  Huntington Premier SavingsTo proste konto oszczędnościowe opłaca 0,02% RRSO od wszystkich sald konta. Konto wymaga minimalnego początkowego depozytu w wysokości 50 USD. I istnieje miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 4 USD, która jest zniesiona przy średnim dziennym saldzie wynoszącym co najmniej 300 USD lub gdy masz również konto czekowe bez gwiazdki.

  Certyfikaty depozytoweCertyfikaty depozytowe Huntington Bank (CD) są dostępne w nominałach 1000 USD. Płyty CD są dostępne zarówno dla zwykłych deponentów, jak i kont IRA.

  Bank stosuje dwustopniową strukturę stóp procentowych. Na płytach CD o saldzie od 1000 USD do 99 999,99 USD i terminach od 1 do 72 miesięcy rentowność waha się od 0,01% do najwyższego 0,25% RRSO.

  Płyty CD Jumbo o stałym oprocentowaniu są dostępne z saldami od 100 000 USD do 100 mln USD. Okresy wahają się od siedmiu dni do 60 miesięcy, a stopy procentowe wahają się od 0,01% do 0,25% RRSO.

  Huntington Investment CompanyOprócz rachunków depozytowych Huntington oferuje również usługi inwestycyjne za pośrednictwem Huntington Investment Company. Usługa jest dostępna w celu planowania życia i dochodów, powiększania majątku i zarządzania nim oraz zarządzania zaufaniem i aktywami.

  Firma współpracuje z Tobą w zakresie planowania emerytalnego i potrzeb edukacyjnych. Pomaga również w zarządzaniu finansami, gdy zmieniają się status rodziny, upośledzenie bliskich, nowy majątek, nadzwyczajne pieniądze, darowizny na rzecz następnego pokolenia lub charytatywne, a także życie, niepełnosprawność i opieka długoterminowa.

  Oferuje pełen zakres opcji inwestycyjnych, w tym akcje, obligacje podlegające opodatkowaniu i zwolnione z podatku, renty stałe i zmienne, rachunki alokacji aktywów, fundusze inwestycyjne, ETF, papiery strukturyzowane, tradycyjne i Roth IRA, plany 529, a nawet handel opcjami.

  Inne usługi bankowe HuntingtonHuntington Bank oferuje bankowość prywatną, która pomaga w codziennym zarządzaniu bankowością dzięki elastycznej obsłudze dedykowanego zespołu. Może pomóc w zarabianiu odsetek na wszystkich saldach kont, unikaniu opłat i korzystaniu z oprocentowania relacji na rachunkach oszczędnościowych i pieniężnych. Otrzymasz również 1,25% premii za zakupy dokonane kartą kredytową Voice.

  Bankowość prywatna ma miesięczną opłatę członkowską w wysokości 50 USD. Ale to jest zniesione, jeśli utrzymujesz co najmniej 50 000 $ średniego dziennego salda na rachunku bieżącym lub 100 000 $ łącznych sald depozytów relacji lub 500 000 $ łącznych sald relacji, w tym Huntington Investment Company i wszelkie rachunki IRA.

  Bank oferuje również kompleksowe usługi bankowości biznesowej i komercyjnej, w tym kredyty bankowe i karty kredytowe.