Przegląd Vio Bank 2020

Category: Kasy Pożyczkowe
17 lutego 2021

Opublikowany w marcu 2020 przez Amanda Dixon

Nasi eksperci nieustannie badają, przeglądają i oceniają banki, aby pomóc Ci obiektywnie porównać i wybrać instytucje finansowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Niski minimalny depozyt

Brak opłat miesięcznych

Vio Bank to świetna opcja dla osób obeznanych z cyfrowym podejściem, które chcą uzyskać konkurencyjny zysk. Ale jeśli chcesz mieć bank z szerszą gamą produktów, lepiej poszukać gdzie indziej.

Przejdź do sekcji
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startuBankrate CD Score: 5/5 gwiazdek

 • ikona startu
 • ikona startuBankrate CD Score: 5/5 gwiazdek

 • ikona startu
 • ikona startuBankrate CD Score: 5/5 gwiazdek

 • ikona startu
 • ikona startuBankrate CD Score: 5/5 gwiazdek

  Ogólny

  Vio Bank to internetowa instytucja finansowa obsługująca oszczędzających w całym kraju. Konsumenci na rynku wysokodochodowych kont oszczędnościowych lub płyt CD mają dostęp do konkurencyjnych stawek.

  Co lubimyVio Bank oferuje konkurencyjne stawki dla oszczędzających.

  Minimalne wymagania dotyczące depozytu są niskie.

  Oferuje różnorodne terminy dotyczące płyt CD.

  Czego nie mamyBank oferuje niewielką gamę produktów.

  Klienci nie mają dostępu do narzędzi do budżetowania ani możliwości dokonywania płatności osobistych.

  Konta oszczędnościowe

  Rachunek oszczędnościowy o wysokim dochodzie ma konkurencyjny zysk i jest dostępny na wszystkich saldach. Z kontem nie są związane żadne miesięczne opłaty, a do otwarcia konta potrzebna jest niewielka kwota depozytu (100 USD).

  Konto ma RRSO pośród najlepszych dostępnych zysków.

  RRSO jest dostępna na wszystkich saldach.

  Odsetki naliczane są codziennie.

  Jeśli otrzymasz wyciągi papierowe, zapłacisz 5 USD miesięcznie.

  Stawki CD
  • ikona startu
  • ikona startuBankrate CD Score: 5/5 gwiazdek

   Vio Bank oferuje tradycyjne płyty CD na okres od sześciu miesięcy do 10 lat. Minimalny depozyt dla każdego z tych kont jest stosunkowo niski (500 USD). Płyty CD mogą być odnawiane automatycznie po osiągnięciu dojrzałości, chyba że bank zabrania posiadaczom kont blokowania ich oszczędności na kolejny okres.

   Kary za wcześniejsze wypłaty różnią się w zależności od długości okresu. W przypadku 12-miesięcznych płyt CD kara wynosi 1 procent pobranej kwoty plus 25 USD opłaty.

   Odsetki naliczane są codziennie.

   Stosunkowo niskie minimalne wymagania dotyczące depozytu.

   Oferuje szereg terminów dotyczących płyt CD.

   Kary za wcześniejsze wycofanie są surowe.

   Nie ma dostępnych specjalnych typów płyt CD ani promocji.

   Niektóre banki internetowe oferują wyższe zyski.

   Doświadczenie bankowe

   W Vio Bank uzyskasz dostęp do podstawowych usług bankowych, takich jak mobilny depozyt czekowy i alerty dotyczące konta. Jednak w tym, co obecnie oferuje aplikacja bankowa, nie ma nic nowatorskiego. Ale to dopiero początek dla działającego wyłącznie online banku MidFirst.

   Już teraz Vio Bank oferuje hojne godziny obsługi klienta. Z przedstawicielem banku możesz skontaktować się telefonicznie przez siedem dni w tygodniu.

   O Vio Bank

   Vio Bank to instytucja finansowa działająca wyłącznie online. Został uruchomiony latem 2018 roku jako internetowy oddział MidFirst Bank, prywatnego banku z siedzibą w Oklahoma City. Bank obsługuje społeczności lokalne w wielu stanach, w tym w Teksasie, Kolorado, Kalifornii i Arizonie.

   Vio Bank powstał z myślą o konsumentach, którzy czują się komfortowo w bankowości internetowej i poszukują instytucji oferującej wyjątkowe stawki i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Oprócz udostępnienia kilku produktów depozytowych, bank zapewnia klientom dostęp do kalkulatorów, dzięki którym mogą określić, ile powinni zaoszczędzić, aby zrealizować określone cele, przygotować się na sytuacje awaryjne lub dowiedzieć się, ile będą warte ich oszczędności. w przyszłości.

   Amanda Dixon Twitter Created with Sketch.

   Amanda Dixon Twitter Created with Sketch.

   Amanda Dixon jest starszym reporterem bankowym w Bankrate. Przed dołączeniem do Bankrate była pisarką i redaktorką SmartAsset, nowojorskiego startupu fintech. Pochodzi z metra w Atlancie, jest absolwentką University of Georgia. Lubi wgląd w to, co robią banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe, a także oferuje porady i wskazówki, które pomogą konsumentom oszczędzać pieniądze i budować bogactwo na każdym etapie ich życia finansowego. Śledź ją na Twitterze: @amandaadixon.

   Inne oferty, które mogą Ci się spodobać

   Oferty, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie, co może mieć wpływ na to, jak, gdzie i w jakiej kolejności pojawiają się produkty. Ta tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Bankrate nie popiera ani nie poleca żadnych firm.