Przewodnik dla początkujących dotyczący handlu akcjami grosza

Category: Jeśli Chodzi
17 lutego 2021

Możesz odnieść sukces dzięki handlowi akcjami grosza

 • Dzielić
 • KołekE-mailWinslow Productions / Getty Images

  Pozwól nam szybko zacząć handlować akcjami grosza. Aby to zrobić, usuniemy wszelkie treści, które nie są absolutnie konieczne, i zostawimy tylko kroki działania.

  Zacznij od podjęcia decyzji, czy zapasy Penny są dla Ciebie odpowiednie

  Akcje groszowe i akcje po niskich cenach nie są odpowiednie dla każdego, mimo że mają wiele wspaniałych atrybutów. Naprawdę mogą dość szybko zamienić małą inwestycję w dużą sumę pieniędzy (ale równie szybko mogą zlikwidować te dolary). Wcześniejsze 

  Dla wielu osób możliwość uzyskania dużych nagród nie przeważa nad ryzykiem. Bądź ze sobą szczery i nie czuj się źle, odchodząc od całej koncepcji. Ogólnie jest to często najlepszy wybór, ponieważ WIĘKSZOŚĆ sytuacji związanych z akcjami grosza powoduje, że wielu inwestorów ponosi straty. Wcześniejsze 

  Dobra wiadomość jest taka, że ​​łatwo jest uniknąć katastrofalnych strat, jakie niektórzy inwestorzy ponoszą podczas handlu akcjami grosza. Powodem, dla którego większość inwestorów marnuje swoje inwestycje, jest to, że kupują niewłaściwe akcje, po niewłaściwych cenach i zwykle z niewłaściwych powodów. To prowadzi ich do zbyt długiego utrzymywania takich zapasów.

  Na przykład zdecydowana większość inwestorów, którzy kupują akcje groszowe, które są przedmiotem obrotu na rynkach pozagiełdowych (OTC), prawdopodobnie straci pieniądze. Z drugiej strony inwestorzy kupujący znane spółki na regulowanych, głównych giełdach w USA znacznie zwiększą swoje szanse na sukces. Są to głównie poważne firmy o sprawdzonych modelach biznesowych.

  Akcje groszowe, te z ceną poniżej pięciu dolarów za akcję, będą prawdopodobnie spółkami, które przeszły ciężkie czasy. Inwestorzy sygnalizują ceną akcji, że mają wątpliwości, czy spółka przetrwa. Gdyby nie mieli takich wątpliwości, cena akcji byłaby wyższa. Ale jeśli te firmy mają akcje na głównych giełdach w USA, to udowadniają, że mają wystarczające zasoby i wiedzę rynkową, aby przyciągnąć inwestorów, i jest szansa, że ​​odwrócą swoje perspektywy biznesowe. Odnoszący sukcesy inwestorzy giełdowi groszowi wiedzą, że to, czego muszą szukać, to oznaki zmiany koniunktury.

  Ryzyko pieniędzy i uczciwi przewodnicy

  Powinieneś inwestować tylko w akcje groszowe z ryzykownymi pieniędzmi lub funduszami, na których utratę możesz sobie pozwolić. Powinieneś także zanurzyć stopy w wodach tanich akcji dopiero po zdobyciu znacznej wiedzy i mieć silny żołądek na potencjalną zmienność, którą czasami można znaleźć w inwestycjach notowanych po najniższych cenach. Wcześniejsze 

  Obserwuj kogoś, kto bardzo dobrze zna branżę. Ekspert może pomóc Ci uniknąć błędów i możesz uczyć się na podstawie jego doświadczeń. To są prawdziwe słowa, czy mówimy o zapasach grosza, remoncie domu, gotowaniu, jodze czy nie. Kaliber twoich wyników będzie wprost proporcjonalny do kalibru twojego przewodnika. Jest dla Ciebie kilku potencjalnych mentorów, kiedy wkraczasz w świat taniego handlu akcjami grosza. Niektóre są (dużo) lepsze od innych.

  Większość (i to powinien być główny znak ostrzegawczy) będzie próbować opowiedzieć o prywatnych odrzutowcach i drogich samochodach, niezależnie od tego, czy mają prywatne odrzutowce i drogie samochody. Obietnica jest jak bilet na loterię – zrób to, kup to, zaufaj temu facetowi (lub systemowi lub sztuczce), a możesz mieć jacht taki jak każdy, kto to robi, i kupuje tamto.

  Bilety na loterię Heavy Metal

  Ludzie chcą zamienić kilkaset dolarów na całkowite szczęście finansowe i wolność, więc tracą czujność i wierzą w obietnice. To właśnie wyjaśnia sukces oszustwa „robota, który wybiera akcje, popularność irackiego dinara, opcje binarne, akcje marihuany i wszystkie inne paniki „zamknij oczy i nadzieję, od holenderskiej manii tulipanów po Kalifornijska gorączka złota.

  Jeśli chcesz mieć nowsze i trafne przykłady, pomyśl tylko o bitcoinach o wartości 20000 USD lub Dot Com Bubble. Cokolwiek stało się z Darkcoinem, Peercoinem, Gridcoinem (który został założony przez Roba Halforda, piosenkarza heavy metalowego Judas Priest), Namecoin, Primecoin i tak dalej. i dalej. i dalej. Nie zwlekaj z obietnicami kuponów na loterię. Dobre inwestowanie w akcje groszowe wymaga trochę pracy, wiedzy i odwagi.

  Zacznij od Paper Trading

  Możesz uniknąć dużych błędów, ucząc się, jak handlować za pomocą wolnej od ryzyka i niewymagającej pieniędzy metody kupowania i sprzedawania akcji po niskich cenach, znanej jako „handel papierowy. Wszystko, czego potrzebujesz, to długopis i kartka papieru, aby śledzić wyimaginowane transakcje prawdziwymi akcjami, korzystając z portfela wyimaginowanych pieniędzy.

  Prawdopodobnie będzie to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobisz, jeśli chodzi o zapasy grosza. Śledząc wyimaginowane zyski z wyimaginowanego handlu papierami, możesz dokonać bardziej świadomego skoku na prawdziwe pieniądze. Pomoże Ci to również nauczyć się całego odpowiedniego żargonu giełdowego grosza, uczyć się na błędach i docenić wszystkie rzeczy, których należy szukać, próbując znaleźć następnych zwycięzców akcji groszowych.

  Po kilku miesiącach w obrocie papierem będziesz znacznie lepszy pod każdym względem, jeśli chodzi o kupowanie i sprzedawanie akcji spekulacyjnych.

  Zdecyduj, na jakich typach firm się skupisz

  Większość inwestorów popełnia błąd, inwestując swoje pieniądze w najnowszą „ gorącą branżę . Znasz ten jeden – mówi się o nim w wiadomościach, Twój taksówkarz o nim wspomina, babcia dzwoni do Ciebie z propozycją zakupu.

  Problem polega na tym, że zanim usłyszysz o tym, która branża jest gorąca, zwykle oznacza to, że do tego momentu jest na radarze wszystkich innych. Handel jest już zatłoczony, dojrzały i mocno zawyżony.

  Innymi słowy, następny krok w najnowszym gorącym przemyśle jest prawie zawsze w dół. Jeśli chodzi o akcje groszowe, zmiana z obecnej mody na poprzednią zazwyczaj powoduje znaczny upadek udziałów wszystkich akcji groszowych w tej gorącej branży.

  Stare powiedzenie brzmi: „kup to, co wiesz. Jeśli jesteś naukowcem medycznym, będziesz mieć przewagę podczas handlu akcjami biotechnologii. Jeśli jesteś programistą internetowym, Twoja przewaga pojawi się, gdy spojrzysz na różne firmy technologiczne.

  Twoja pasja

  Nie wiesz, które rodzaje biznesów dają Ci największą przewagę? Wystarczy spojrzeć, na jakie publikacje branżowe masz prenumeratę lub na czym polega Twoja pasja. Kolarstwo górskie? Nurkowanie głębinowe? Wydobywanie złota? Moda?

  Zazwyczaj ludzie przeoczają własną branżę i zamiast tego skupiają się na tym, co ich zdaniem przyniesie im największą zmianę. Robiąc to, tracą znaczną, z góry ustaloną przewagę, o której nawet nie wiedzieli, że już mają.

  Nasza ludzka natura

  To jest po prostu ludzka natura, zwłaszcza że ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, kiedy skończysz dzień pracy, jest skupienie się na innych rzeczach związanych z tą samą pracą. Nie zawsze, ale często szefowie kuchni nie gotują obiadów, malarze nie malują swojej jaskini, przedsiębiorcy internetowi nie surfują po sieci (w każdym razie za dużo).

  Możesz zostać nagrodzony odwróceniem tej psychologii. Skoncentruj się na tych branżach i korporacjach, które najlepiej rozumiesz. Jeśli chodzi o handel akcjami grosza, chcesz wykorzystać każdą przewagę.

  Jak będziesz generować potencjalne inwestycje?

  Musisz znaleźć źródło, które jest wiarygodne i któremu ufasz, i wykorzystać je jako punkt wyjścia do znalezienia potencjalnych inwestycji w akcje groszowe. W rzeczywistości prawdopodobnie powinieneś mieć wiele źródeł.

  NIGDY nie ufaj żadnemu źródłu w 100 procentach. Zamiast tego używaj ich po prostu do podawania sugestii potencjalnych firm do obejrzenia. Następnie przeprowadź własną analizę, dokonaj własnych transakcji i weź pełną odpowiedzialność za wyniki.

  Możesz samodzielnie znaleźć wiele akcji, korzystając z narzędzia do przeglądania zapasów, takiego jak FinViz.com (Widoczność finansowa). To jest przykład świetnego narzędzia online do odkrywania potencjalnych inwestycji, które lepiej zrozumiesz, im częściej je wypróbowujesz, tym więcej handlujesz papierami i więcej dowiadujesz się o inwestowaniu.

  Istnieją również świetne programy do sprawdzania akcji online za darmo za pośrednictwem witryn takich jak Google i większość głównych portali finansowych. Jeśli chcesz handlować akcjami po 3 USD lub mniej w branży metali szlachetnych, możesz ustawić przeglądarkę tak, aby zwracała tylko te wyniki – może to następnie działać jako świetna krótka lista, dzięki której możesz znaleźć akcje groszowe, którymi chcesz handlować.