Ryzyko związane z posiadaniem kredytu hipotecznego

Category: Karcie Kredytowej
17 lutego 2021

Autor: Jeffrey R. Armstrong – Prezes / Właściciel Armstrong Capital

Twój ulubiony Master Note Buyer – bezpośredni, uczciwy, uczciwy…

Nigdy nie byłem zwolennikiem prób przekonania posiadacza banknotu do sprzedaży kredytu hipotecznego. Zawsze uważałem, że kiedy potencjalny sprzedawca banknotów naprawdę potrzebuje pieniędzy, to sprzedaje ci swój banknot, jeśli podałeś mu uczciwą cenę i zbudowałeś dobre stosunki z tym sprzedawcą. Chciałbym jednak poinformować ich, jakie jest potencjalne ryzyko związane z posiadaniem kredytu hipotecznego.

Kiedy podam sprzedającemu weksel cenę za ich kredyt hipoteczny i wydaje mi się, że może być on zainteresowany moją ofertą, wysyłam mu tak zwany „list cenowy. W liście cenowym podaję warunki ich notatki i 1 lub 2 różne opcje do rozważenia. Dodatkowo zamieszczam jednostronicowy artykuł, który napisałem zatytułowany „Ryzyko posiadania kredytu hipotecznego. Poniżej znajduje się dokładna kopia tego, co dołączam do listu cenowego. Możesz go używać samodzielnie, modyfikować, dodawać do niego lub odejmować na własny użytek.

Ryzyko posiadania kredytu hipotecznego– Jeff Armstrong

Weksel nieruchomości to przyrzeczenie spłaty długu obietnicą zabezpieczoną hipoteką, aktem powierniczym lub innym instrumentem zabezpieczającym. Właściwie skonstruowany banknot może zostać sprzedany przez jego posiadacza w celu natychmiastowego pozyskania gotówki.

W ciągu ostatnich kilku lat setki tysięcy amerykańskich właścicieli nieruchomości sfinansowało sprzedaż własnej nieruchomości, przyjmując umowę powierniczą lub hipotekę (wraz z wekslem) jako część wpływów ze sprzedaży nieruchomości. (Czasami nazywa się je hipoteką na zakup pieniędzy). Niestety, wiele osób wpada w tego typu sytuacje i nie zdaje sobie sprawy z ryzyka związanego z posiadaniem kredytu hipotecznego.

Jednym z głównych ryzyk związanych z posiadaniem kredytu hipotecznego jest to, że jeśli kupujący nieruchomość przestanie dokonywać płatności, a posiadacz banknotu będzie musiał dokonać egzekucji na nieruchomości, posiadacz kredytu może nie być w stanie uzyskać wszystkich swoich zwrot pieniędzy. FHA otrzymuje obecnie tylko około 60 centów z każdego dolara, który zainwestował z nieruchomości, które musi przejąć. Kupujący może mieć doskonały kredyt i bezpieczną pracę, kiedy kupował nieruchomość, ale bardzo dobrze może w każdej chwili zaprzestać dokonywania płatności. Co wtedy zrobi posiadacz kredytu hipotecznego?

Na ile sposobów możesz pomyśleć o tym, że płatnik kredytu hipotecznego przestałby dokonywać płatności? Śmierć w rodzinie, utrata pracy, przedłużająca się choroba, rozwód, katastrofa, pożar, powódź, huragan, tornado i lista jest długa. Nawet jeśli posiadacz kredytu hipotecznego otrzyma wszystkie płatności, walka z hiperinflacją może zniszczyć wartość samego kredytu hipotecznego.

Posiadacz kredytu hipotecznego również narażony jest na ryzyko płynności. Jeśli posiadacz banknotu potrzebuje pieniędzy, które zamknął teraz w hipotece, może nie być w stanie sprzedać kredytu hipotecznego wystarczająco szybko lub za tak dużo, jak zrobiłby to dzisiaj. Oczywiście świat się zmienia i wszystko się zmienia. Kto wie, jakie zmiany i wydarzenia w ciągu najbliższych pięciu, dziesięciu, a nawet dwudziestu lat mogą wpłynąć na kredyt hipoteczny i jego wartość?

Jeśli są przechowywane wystarczająco długo, niektóre notatki mogą w końcu się opłacić. Jednak opóźnienia w płatnościach, zobowiązania ubezpieczeniowe, problemy podatkowe i wykluczenie mogą nękać wielu posiadaczy umów dotyczących nieruchomości. Nawet jeśli te problemy się nie pojawią, wiele osób woli mieć ryczałtową sumę gotówki niż małe miesięczne płatności. Po co ryzykować?

Każdy, kto dzwoni do Armstrong Capital, ma potrzebę lub, jeśli wolisz, problem. I tym właśnie się zajmujemy, rozwiązujemy problemy ludzi. Każda złożona oferta i każda podana cena podlega weryfikacji informacji przekazanych nam przez posiadacza banknotu. Wszystko jest dokładnie sprawdzone. Potencjalne transakcje są odrzucane tylko wtedy, gdy coś jest nie tak, o czym nie poinformowano z góry, lub jeśli ryzyko okaże się zbyt duże.

Dla każdego posiadacza banknotów korzystne jest, aby sprzedać swoje banknoty teraz, zamiast pobierać comiesięczne małe płatności, z którymi niewiele można zrobić. Niektórym podoba się płatność przychodząca co miesiąc i to jest w porządku. Ale co się stanie, jeśli te płatności nieoczekiwanie się zatrzymają. Dla innych posiadaczy banknotów może się wydarzyć coś, co będzie potrzebne, gdy będzie potrzebna ryczałtowa suma gotówki – na przykład na opłacenie rachunku szpitalnego, zmniejszenie zadłużenia na karcie kredytowej, zakup innej nieruchomości, może zakup nowego samochodu lub wymarzone wakacje. Cokolwiek by to nie było, istnieje teraz inna alternatywa, aby szybko zdobyć gotówkę i wykorzystać ją w dowolny sposób.

Dziesięć lat temu wycieczka do kina kosztowała 3 dolary, a ładny samochód 7-8 000 dolarów. Gdy pieniądze tracą na wartości w ten sposób, łatwo jest dostrzec rodzaje ryzyka związane z posiadaniem kredytu hipotecznego.

To jest to, krótkie, proste i na temat. Pozwala posiadaczowi banknotów wiedzieć, co może się wydarzyć w przyszłości, i zasadza ziarno przyszłych przemyśleń. Za każdym razem, gdy płatność przychodzi, choćby trochę spóźniona, lub gdy dostaną powiadomienie od firmy ubezpieczeniowej, że ubezpieczenie zostało anulowane, będą pamiętać, co przeczytali. Wielu posiadaczy banknotów dzwoniło do mnie, że wysłałem ten artykuł z listem cenowym i nie przeprowadzałem ze mną transakcji, tylko po to, aby oddzwonić za sześć do dwunastu miesięcy, a nawet tak długo, jak dwa lata, gotowy do sprzedaży. Wypróbuj to! To też może ci pomóc!