Stawki rachunków oszczędnościowych TD Bank

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 2 października 2020 /
 • 1 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajTD Bank oferuje rachunki oszczędnościowe, które będą spłacać większe odsetki, gdy połączysz inne konto i utrzymasz większe salda. Jednak nawet przy najlepszym dostępnym kursie nadal można znaleźć inne banki oferujące wyższe wypłaty.

  Z drugiej strony TD Bank słynie z dobrej obsługi klienta i solidnych narzędzi bankowości cyfrowej. Ale jeśli szukasz najlepszych stawek, będziesz chciał poszukać gdzie indziej.

  TD Bank uzyskał 2,7 z 5 punktów w ogólnej ocenie banku Bankrate.

  Oprocentowanie oszczędności TD Bank

  Oto oprocentowanie oferowane na kontach oszczędnościowych TD Bank.

  Oprocentowanie RRSO Minimalny depozyt 0,05%0,05%0 USD

  Oto poziomy stóp procentowych banku.

  Nazwa konta TD Proste oszczędności
  RRSO Minimalny dzienny depozyt, aby zarobić RRSO 0,01%0,01–19 999,99 USD0,05%20 000-49 999,99 USD0,05%50 000-99 9999,99 USD0,05%100 000-249 USD, 999,99 USD0,10%250 000- 9 999 999,99 USD0,10%10 000 000 USD +

  Oto poziomy stóp procentowych banku z podwyżką stóp dla klientów oszczędnościowych, którzy również łączą kwalifikujący się produkt TD Bank.

  Nazwa konta TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings
  RRSO Minimalny dzienny depozyt, aby zarobić RRSO 0,05%0,01–19 999,99 USD0,20%20 000-49 999,99 USD0,25%50 000-99 999,99 USD0,35%100 000-249 999,99 USD0,50%250 000 USD +

  Uwaga: Przedstawione RRSO (roczna stopa procentowa) są aktualne na 2 października 2020 r. RRSO niektórych produktów mogą się różnić w zależności od regionu.

  Porównanie stóp oszczędności TD Bank z najlepszymi bankami

  Proste konto oszczędnościowe TD Bank nie oferuje prawie żadnych odsetek. Konto banku Beyond Savings, które wymaga salda w wysokości 250 000 USD, aby zarobić najwyższą stawkę, opłaca więcej niż średnia krajowa. Jednak nadal można znaleźć konta oszczędnościowe online, które płacą więcej.

  Jeśli chcesz zarabiać na wyższym oprocentowaniu, rozważ konkurenta, takiego jak Vio Bank czy Citibank. Rozejrzyj się, aby znaleźć najlepsze stawki, które pomogą Ci szybciej osiągnąć cele oszczędnościowe.

  Inne opcje oszczędności w TD Bank

  TD Bank oferuje rachunek rynku pieniężnego; jednak zazwyczaj płaci niższą stawkę niż jego konta oszczędnościowe. Bank oferuje również płyty CD o mało inspirujących cenach.

  Jeśli szukasz alternatywy dla konta oszczędnościowego banku, ale chcesz pozostać przy marce, jedna z krótkoterminowych płyt CD banku może zaoferować wyższą stawkę, zwłaszcza jeśli połączysz ją z kontem czekowym TD.

  Nazwa konta TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings TD Beyond Savings