Zasady i warunki

Ta strona internetowa i dostarczeni na niej dostawcy są przeznaczone dla użytkowników w wieku upoważnionym w związku z firmami, z których można skorzystać tylko poprzez przesłanie formularza zamówienia, który stanowi prawną umowę między osobą a firmą. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku, sugerujemy natychmiastowe opuszczenie witryny i nieskładanie zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób mechaniczny potwierdza, że ​​przeczytałeś, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność w autoryzowanej ugodie, na którą składają się niniejsze Warunki świadczenia usług.

Korzystanie z naszej strony internetowej lub składanie zamówienia bez przeczytania i zrozumienia naszych Warunków dla firm może być w pełni Twoim wyborem, a Firma nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z nieznajomości zawartych w nim klauzul.

Zasady dotyczące plagiatu

Ponieważ mamy teraz zespół doświadczonych pisarzy edukacyjnych i konsultantów merytorycznych, prawdopodobieństwo, że nasz artykuł może zawierać plagiat, jest niewielkie lub całkowicie wykluczone. Niemniej jednak, dla zadowolenia naszych klientów, przeprowadziliśmy ostateczny zapis za pomocą niezawodnego narzędzia do sprawdzania plagiatu, takiego jak Turnitin, a raport o plagiacie jest również wysyłany wraz z artykułem.

Poufność

Jesteśmy zarejestrowani zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie informacji z 1998 r., w związku z czym wszelkie dane dotyczące kupującego i jego odpowiednich rekordów klienta mogą być również przekazywane stronom trzecim. Uważa się jednak, że informacje kupującego są poufne i dlatego nie zostaną ujawnione żadnym trzecim uroczystościom innym niż [nasi producenci / dostawcy i], jeśli jest to prawnie wymagane do podjęcia działań przed odpowiednimi władzami. Kupujący mają prawo zażądać wglądu i kopii wszelkich przechowywanych przez nas Danych Klienta, pod warunkiem, że otrzymamy tanie powiadomienie o takiej prośbie. Kupujący są proszeni o zachowanie kopii wszelkiej literatury wydanej w związku z usługami naszych dostawców. Tam, gdzie ma to zastosowanie, utrudnimy Kupującym odpowiednie pisemne informacje, ulotki lub kopie informacji jako część uzgodnionej umowy, na korzyść każdego wydarzenia. Nie będziemy promować, udostępniać ani dzierżawić Twoich danych osobowych osobom trzecim ani wykorzystywać Twojego adresu e-mail do bezpośredniej poczty. Wszelkie wiadomości e-mail wysyłane przez tę firmę będą dotyczyły wyłącznie dostępności uzgodnionych firm i produktów.

Zasady anulowania

W dwóch kolejnych przypadkach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Kupującego.

  • W przypadku, gdy klient naruszył którykolwiek lub całość warunków, celowo lub nieumyślnie LUB
  • W przypadku wykrycia, że ​​Kupujący jest zaniepokojony działaniem oszustwa lub jest winny oszustwa.

Konsument nie może otrzymać odszkodowania w wyżej wymienionych sytuacjach.

W przypadku chęci anulowania zamówienia Klient proszony jest o dokonanie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia, w związku z czym jest to zwykle czas potrzebny na realizację zamówienia i przeniesienie obowiązków na autora. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegały potrąceniu ceny realizacji zamówienia.

Wykorzystanie witryny:

Poniższa lista informacji jest automatycznie pobierana i przechowywana na naszych serwerach sieciowych w dowolnym momencie, gdy ktoś korzysta z naszej witryny internetowej:

  • adres IP
  • System operacyjny i wersja
  • przeglądarka internetowa i wersja
  • data i godzina dostępu
  • Lokalizacja (region, kraj, stan, metropolia)
  • średni czas trwania odwiedzin
  • Średnie odwiedziny na stronach

Te dane są zbierane za pomocą plików cookie przeglądarki użytkownika, aby dowiedzieć się, jak witryna internetowa zachowuje się z użytkownikami i aby zapewnić im płynne przeglądanie sieci. Jeśli nie chcesz, abyśmy pobierała takie podstawowe dane, prosimy o wyłączenie plików cookie w przeglądarce b

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszym Ochrona prywatności, aby uzyskać ważne informacje i ujawnienia dotyczące gromadzenia i wykorzystywania Twoich danych osobowych.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie dokładność, aby czasami zmieniać te sytuacje, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z lokalizacji będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszej polityce prywatności, poinformujemy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej stronie głównej i na różnych kluczowych stronach w naszej witrynie internetowej. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w sposobie korzystania z naszej witryny internetowej, klienci ‟Informacje umożliwiające identyfikację osoby, mogą otrzymać powiadomienie e-mailem lub pocztą tradycyjną do osób, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie zmiany w naszej polityce prywatności mogą być publikowane w naszej witrynie 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Następnie sugeruje się, abyś codziennie ponownie uczył się tego stwierdzenia

Niniejsze warunki i sytuacje stanowią część Umowy między Klientem a nami. Uzyskanie dostępu do tej witryny internetowej i / lub przedsiębiorstwa będącego przedmiotem rezerwacji lub Ugody oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację Zastrzeżenia Odkryj oraz pełne Warunki i okoliczności w nim zawarte. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.