Ważny generator kart kredytowych Visa | Generuj nieograniczone numery kart Visa

Category: Jest Dla Ciebie
17 lutego 2021

W tej treści będziemy mówić o darmowym narzędziu do generowania kart kredytowych Visa i procesie jego używania.

Generator kart kredytowych Visa

W dzisiejszych czasach generowanie numerów kart kredytowych Visa w całości przy użyciu fałszywych danych, takich jak imię i nazwisko, adres domowy, numer telefonu, data wygaśnięcia i dane zabezpieczające, takie jak 3-cyfrowy kod zabezpieczający, znany również jako CVV , stało się łatwe i wygodne . Poza tym możesz zbiorczo okazać kartę kredytową Visa korzystając z naszego narzędzia do generowania kart kredytowych Visa .

Wybierz kraj, aby uzyskać dane karty VISA Wynikowe szczegóły znajdują się po prawej stronie w przypadku komputerów i poniżej w przypadku urządzeń mobilnych

Uwaga: Prosimy o zatwierdzenie wygenerowanych danych karty za pomocą przycisku „Zatwierdź kartę. Szczegóły karty VISASzczegóły karty VISA Sieć wydająca: WIZA Numer karty : ****************** Nazwa : ********* Adres : ********* Kraj: ********* CVV: ********* Termin ważności: ********* Możesz wygenerować około 999 kart Visa, używając fałszywych danych. Jest to przeznaczone dla osób, które nie są zainteresowane udostępnianiem danych finansowych karty kredytowej za pomocą prawdziwej bieżącej karty kredytowej. Możesz tutaj swobodnie generować fałszywe numery kart kredytowych Visa i zamiast nich ich używać.

Instrukcje korzystania z generatora kart kredytowych Visa

Visa to amerykańska międzynarodowa korporacja świadcząca usługi końcowe, znana również jako Visa zapisana kursywą . Możesz szybko wygenerować numery kart kredytowych Visa, które działają online bez opóźnień i bez kłopotów. Jednak dane takie jak imię i nazwisko, adres i data będą fałszywe, ale fałszywy numer karty Visa i kod bezpieczeństwa zostaną wygenerowane tylko przy użyciu odpowiedniego algorytmu.

Możesz również generować dane kart kredytowych Visa zbiorczo korzystając z generatora wymienionego poniżej.

1. Najpierw wybierz swój kraj z listy rozwijanej.

2. Kliknij przycisk Generuj , aby uzyskać dane karty kredytowej.

3. Poczekaj kilka sekund, aż pobierzemy szczegóły z naszej bazy danych.

4. Sprawdź szczegóły podane po prawej stronie, które zmieniają się na wartości.

5. Teraz skopiuj te wartości. Otóż ​​to.

6. Zalecamy jednak, aby zweryfikować dane karty za pomocą przycisku Weryfikuj kartę .

7. Jeśli chcesz zbiorczo generować karty kredytowe Visa, kliknij przycisk Bulk Generator.

UWAGA: – Pamiętaj, że karty kredytowe Visa zwykle zaczynają się od 45, 49, 44 i 47. Ponadto generator tworzy tylko te numery kart Visa, które działają.

Jak łatwo zidentyfikować numery kart Visa?

Na naszej stronie głównej wyraźnie stwierdziliśmy , że można łatwo wygenerować lub utworzyć ważną kartę kredytową, wykorzystując prefiksy numerów kart i oczywiście korzystając z naszego generatora kart kredytowych Visa. Możesz łatwo zidentyfikować te przedrostki, patrząc na główne identyfikatory branżowe (MII), cyfrę prefiksu Główny identyfikator branży, 6-cyfrowy numer identyfikacyjny emitenta lub IIN, 7-cyfrowy numer konta osobistego. Znajdź poniższą tabelę:

MII Digit

Kategoria


0

ISO / TC 68 i inne zadania branżowe

1

Linie lotnicze

2

Linie lotnicze, finanse i inne przyszłe zadania branżowe

3

Podróże i rozrywka

4

Bankowość i finanse

5

Bankowość i finanse

6

Merchandising i bankowość / finanse

7

Ropa naftowa i inne przyszłe zadania branżowe

8

Opieka zdrowotna, telekomunikacja i inne przyszłe zadania branżowe

9

Do przydzielenia przez krajowe organy normalizacyjne

UWAGA: karty Visa należą do identyfikatora bankowego i finansowego, ponieważ zaczynają się od „4.

Jak CardGenerator generuje karty kredytowe?

W CardGenerator przestrzegamy prawa algorytmu Luhna które jest powszechnie używane przez prawie każdą firmę obsługującą karty kredytowe. Te bezpłatne numery kart Visa są zgodne ze specjalnym wzorem, aby wygenerować idealny i ważny numer karty Visa. Poniżej znajduje się prawidłowe wyjaśnienie wzoru algorytmu Luhna .

Formuła algorytmu Luhna

Poniżej dostępny jest jeszcze jeden przykład obliczania algorytmu Luhna:

Przykład obliczania algorytmu Luhna

Czy oferujemy ważną kartę Visa?

Numer karty kredytowej Visa, który generujesz za pomocą tego bezpłatnego generatora kart Visa, jest w pełni ważny, z wyjątkiem danych szczegółowych, adresu domowego i daty ważności oraz 3-cyfrowego CVV lub kodu zabezpieczającego. Te szczegóły są całkowicie przypadkowe i nie istnieją. Wygenerowany numer karty kredytowej Visa jest ważny, ale nie działa jak prawdziwa karta kredytowa, ponieważ numery Visa nie mają żadnych rzeczywistych wartości. W rzeczywistości służą one wyłącznie do testowania danych i weryfikacji problemów.

W jaki sposób generator kart kredytowych Visa jest dla Ciebie przydatny?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że po prostu sprawdzasz produkt online bez zamiaru go kupić, ale koniecznie musisz podać dane swojej karty kredytowej? Wtedy musisz skorzystać z generatora kart kredytowych Visa. Nie ma potrzeby udostępniania rzeczywistych danych karty kredytowej żadnym dostawcom, jeśli nie masz zamiaru kupować rzeczy na tej konkretnej platformie.

Inne przydatne generatory

Na zakończenie

Tworzenie witryn internetowych o odpowiedniej formie i zawartościach stało się obecnie łatwe, ale wiele z tych witryn może być oszustwem lub oszustwem. Dlatego udostępnianie cennych i poufnych informacji finansowych dowolnej przypadkowej witrynie nie jest wcale bezpieczne. Oczywiście nie musisz z tego powodu narażać swojej prywatności. Na pewno musisz się chronić przed takimi sytuacjami.

Innym powodem tworzenia fałszywego generatora kart kredytowych Visa jest to, że wielu programistów ma tendencję do testowania witryn i aplikacji e-commerce. Potrzebują sfałszowanych danych, aby sprawdzić ich ważność i przydatność, a tutaj otrzymują łatwy sposób na wygenerowanie ważnych numerów kart kredytowych, które również zbiorczo w ciągu kilku sekund. Zapraszam do komentowania poniżej, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z naszym fałszywym generatorem Visa lub narzędziem generującym karty podarunkowe Visa.

UWAGA: – Numery kart kredytowych wygenerowane za pomocą naszej strony internetowej są ważne, ale NIE DZIAŁA jak rzeczywista karta. Nie mają żadnej RZECZYWISTEJ WARTOŚCI w prawdziwym świecie. Służą one wyłącznie do celów edukacyjnych, przetwarzania danych i weryfikacji.