Wartość punktów Bank of America: ile są warte i jak zmaksymalizować ich wartość?

Category: Cash Back
17 lutego 2021

Rejestracja w celu korzystania z kart kredytowych za pośrednictwem linków partnerskich zapewnia nam prowizję. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Oto nasze pełne zasady reklamowe.

Bank of America oferuje kilka cennych kart kredytowych, z których wiele jest skierowanych do klientów podróżujących, a niektóre są przeznaczone dla każdego, kto koncentruje się na cash back. Ponadto osoby, które mają relację Preferred Rewards z Bank of America, mogą zdobywać nagrody po lepszej stawce (do 3,5 punktu za dolara).

Ale kiedy zdobędziesz kilka punktów, jak je wymienisz? Często może to być najtrudniejsza część gry punktowej. Pamiętaj tylko o tym:

 • Punkty Bank of America Travel Rewards mają wartość, która może wahać się od 0,6 centa do 1 centa na punkt
 • Punkty Bank of America Premium Rewards mają stałą wartość 1 centa za punkt, więc najlepszym rozwiązaniem jest zwrot gotówkiAle czy jest warte twojego czasu? Przyjrzyjmy się wartości punktowej Bank of America.

  Chcesz uzyskać maksymalną wartość punktów Bank of America do wykorzystania podczas następnej podróży? Pokażę ci, ile są warte i jak je zmaksymalizować. (Zdjęcie: Kalamurzing / Shutterstock)

  Wartość punktów Bank of America – Jak zdobywać punkty Karta
  Rodzaj zdobytych nagród
  Bonus powitalny
  Roczna opłata
  Bieżące zarobki
  Karta kredytowa Bank of America®️ Premium Rewards®️ Nagrody „Premium 50000 punktów bonusowych po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta. Obowiązują warunki. 95 $ -2 punkty za 1 dolara na podróże i zakupy w restauracji

  -1,5 punktu za 1 dolara na wszystko inne

  -do 100 USD kredytu na dodatkowe opłaty lotnicze
  Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards Nagrody w kategorii „Podróże 25 000 punktów bonusowych po wydaniu 1000 $ na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta. Obowiązują warunki. Żaden -1,5 punktu za 1 dolara na wszystkie zakupy

  Karta kredytowa Bank of America® Business Advantage Travel Rewards World Mastercard® Nagrody w kategorii „Podróże 30000 punktów bonusowych po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta. Obowiązują warunki. Żaden -1,5 punktu za 1 dolara na zakupy

  -3 punkty za 1 dolara za podróż zarezerwowaną przez Bank of America Travel Center
  Połączenie tych kart z nagrodami Bank of America PreferredJeśli masz relacje bankowe z Bank of America, możesz zarobić do 75% premii, przesuwając kartę kredytową Bank of America Travel Rewards lub Bank of America Premium Rewards (wizytówki nie kwalifikują się za bonus).

  Bonus, który otrzymasz, zależy od salda na Twoim koncie Bank of America:

  • 20 000 $ do
  • 50 000 $ do100 000 $ + – 75% bonusuOznacza to, że jeśli masz 100 000 USD na koncie Bank of America, otrzymasz 3,5 punktu za każdego dolara, wykorzystując swoje nagrody Premium Bank of America na podróże i posiłki (2 punkty za dolara + 75% premii).

   Bank of America oblicza saldo Twojego konta, uśredniając łączne saldo z poprzednich trzech miesięcy. Możesz przeczytać pełne szczegóły tutaj.

   Jaką wartość możesz uzyskać wymieniając swoje punkty na zwrot gotówki?

   Chcesz być ostrożny przed wymianą punktów na zwrot gotówki, ponieważ czasami daje to znacznie mniejszą wartość niż inne opcje.

   Nagrody za podróże: Nagrody podróżne Bank of America i nagrody Business Advantage Travel Rewards Bank of America Karta kredytowa World Mastercard umożliwia wystawienie czeku lub kredytu na wyciągu w wysokości 15 USD za 2500 punktów – o wartości 0,6 centa za punkt. Możesz zrobić lepiej. Nagrody Premium: Karta kredytowa Bank of America Premium Rewards daje pełny 1 cent za punkt. Możesz wymienić minimum 2500 punktów na 25 $ kredytu na wyciągu lub możesz skierować depozyt na konto bankowe Bank of America lub Merrill. To najlepszy sposób na wykorzystanie nagród premium. Zwrot gotówki jest świetną opcją, jeśli masz kartę Bank of America Premium Rewards, ale nie, jeśli masz Bank of America Travel Rewards lub Bank of America Business Advantage Travel Rewards. (Zdjęcie: STILLFX / Shutterstock)

   Jaką wartość możesz uzyskać wymieniając punkty na podróż?

   Ponadto proces wymiany punktów na podróż jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Płacisz za podróże w zwykły sposób, używając karty kredytowej, a gdy opłata pojawi się na wyciągu, możesz ją usunąć za pomocą „środków na podróże. Aby kupić 25 dolarów środków na podróż (1 cent za punkt), potrzebujesz 2500 punktów. Nie musisz planować z wyprzedzeniem, rezerwować za pośrednictwem specjalnego portalu ani niczego wcześniej wymieniać.

   A co najważniejsze, Bank of America ma szeroką definicję podróży. Wakacje Disneya? To może być drogie. Zetrzyj część tej opłaty za pomocą środków na podróż. Kto lubi płacić za parkowanie? Użyj środków na podróż. Chcesz wynająć jacht? Zajmie to dużo punktów, ale możesz to również wymazać dzięki kredytom podróżnym.

   W rzeczywistości możesz zastosować kredyty podróżne do wszystkich następujących kategorii związanych z podróżami:

   • Linie lotnicze
   • HoteleTimesharesParki dla przyczepWynajem samochodów kempingowych i pojazdów rekreacyjnychPola namiotoweWypożyczanie autWynajem ciężarówek i przyczepLinii rejsowychBiura podróżyOrganizatorzy wycieczek i pośrednicy w obrocie nieruchomościamiPociągi pasażerskieAutobusyTaksówkiLimuzynyPromyWynajem łodziParkingi i garażeOpłaty drogowe i mostoweAtrakcje turystyczne i eksponaty, takie jak galerie sztukiParki rozrywkiKarnawałyCyrkiAkwariaOgrody zoologiczne Nagrody Premium: W przypadku karty kredytowej Bank of America Premium Rewards możesz również wymienić swoje punkty na podróże, korzystając z portalu turystycznego Bank of America. Otrzymasz 1 cent za punkt za minimalną wymianę 2500 punktów – taką samą wartość jak cashback. Lepiej jednak wymienić punkty na zwrot gotówki i zapłacić kartą za zakup podróży, zdobywając 2 punkty za dolara. Szeroka definicja podróży Bank of America obejmuje wynajem kamperów. (Zdjęcie: Andrey Armyagov / Shutterstock)

    Jaką wartość możesz uzyskać wymieniając punkty na karty podarunkowe?

    Jednak zarówno w przypadku nagród za podróże, jak i nagród premium, nawet jeśli otrzymasz 1 cent za punkt za zakup, lepiej jest wymienić punkty, aby usunąć opłaty z wyciągu. Dzieje się tak, ponieważ nie ZARABIAJ punktów, wymieniając się na kartę podarunkową. Lepszym pomysłem jest po prostu KUPIĆ kartę podarunkową za pomocą karty kredytowej, a później kasować zakup punktami.

    Możesz wymienić swoje punkty Bank of America Travel Rewards na karty podarunkowe, ale w ten sposób nie uzyskasz najlepszej wartości. (Zdjęcie: Sorbis / Shutterstock)

    Konkluzja

    Możesz zebrać wiele punktów na kartach Bank of America, zwłaszcza jeśli masz relację Preferred Rewards z bankiem.

    Za pomocą tych kart nie jest trudno uzyskać wartość 1 centa za punkt. Są też doskonałe do kasowania zakupów, których nie ma wiele innych kart. Bank of America może mieć najszerszą kategorię podróży ze wszystkich.

    Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróżną kartę kredytową, taką jak Bank of America Travel Rewards lub Bank of America Business Advantage Travel Rewards lub kartę premium, taką jak Bank of America Premium Rewards, zdobyte punkty jeszcze bardziej przybliżą Twoje wakacje do całkowicie darmowych.

    Aby uzyskać najnowsze porady i wskazówki dotyczące podróżowania w dużych ilościach bez wydawania fortunyzapisz się do codziennego biuletynu e-mail Million Mile Secrets .

    Chase Sapphire Preferred® CardChase Sapphire Preferred® CardZdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®.

    Dwa razy więcej punktów za podróże i posiłki w restauracjach na całym świecie, kwalifikujące się usługi dostawy, jedzenie na wynos i kolacje poza domem oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.

    Uzyskaj 25% więcej wartości, wymieniając się na przeloty, hotele, wypożyczalnie samochodów i rejsy za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards. Na przykład 80 000 punktów jest warte 1000 USD na podróż.

    Uzyskaj nieograniczone dostawy z opłatą za dostawę 0 USD i obniżonymi opłatami za obsługę przy zamówieniach powyżej 12 USD przez co najmniej jeden rok na kwalifikujące się zakupy żywności za pomocą DashPass, usługi subskrypcyjnej DoorDash. Aktywuj do 31.12.2021.

    Zdobądź 5X punktów za przejażdżki Lyft do marca 2022 r. To 3X punktów oprócz 2X punktów, które już zdobyłeś za podróż.