Czarny piątek bez okazji?  Informacje

Temat: USA

  • Sekretarz energii USA chwali Polskę. "Podjęła dobrą decyzję"
  • CIA uruchomiła konto na popularnym portalu społecznościowym. Dwa powody
  • Chcą wprowadzić taryfy za wjazd na "najbardziej krętą uliczkę świata"
  • Lot trwa około 11, pięć godziny. Uruchomiono rekordową trasę krajową na świecie
  • Krytyk Banku Światowego nowym szefem tej instytucji

Analitycy sprawdzający poziom obniżek, jakie mają obowiązywać w tegoroczne wolny dzień zakupów, są zgodni: ogromnych promocji raczej nie zostanie. Okazuje się, że duża liczba produktów będzie miało tego rodzaju samą cenę, jak zanim rokiem.

Czarny piątek coraz bardziej. Zobacz, czego lepiej odrzucić kupować

93 proc. produktów, które zostaną w naszym roku podczas czarnego piątku, zostaną zaoferowane w tej samej cenie. - Nie ma co budzić się zbyt wcześnie – powiedział w rozmowie z CNN Matthew Ong, analityk NerdWallet.

Według niego takie sieci, jak na przykład Walmart czy Target na tę okazję mają celowo wyprodukowane telewizory, czy inne produkty elektroniczne. Często gorszej jakości.

Czarny piątek bez okazji

Po analizie reklam producentów, którzy zawiadamiają o cenach oferowanych w czarny piątek okazuje się, że z 27 towarów – 25 będzie w tej samej cenie jak na przykład rok temu. Badanie pokazało, że rabaty są tego rodzaju same, jak podczas reklamy trwających w ciągu roku.

Zdecydowanie lepiej poprzednio pójściem do sklepów sprawdzić oferty w domu, zanim wybierzemy się na zakupy. Dobre oferty - wedle analityków - można zbytnio to znaleźć przy użyciu internecie. Najlepiej też zaplanować takie zakupy z wyprzedzeniem, faktycznie by nie przepłacić.

Andrej Babisz będzie rządził Czechami Ze świata