100 mln zł dla innowacyjnych polskich marek

100 mln zł przeznaczy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości na wspieranie wprowadzania produktów i usług na międzynarodowe rynki. Udaje się kolejny konkurs w ramach programu "Inteligentny Rozwój" dzięki lata 2014-2020.

Z dofinansowania będą mogły skorzystać mikro-, małe i średnie firmy, zajmujące się eksportem, posiadające innowacyjny produkt bądź usługę, które mają potencjał do budowania rozpoznawalnej marki na rynkach międzynarodowych. Preferowane będą te przedsiębiorstwa, które na własną rękę prowadzą prace badawczo-rozwojowe, zakupiły je, wdrożyły albo zleciły.

Wnioski będzie można składać od 24 czerwca do 5 sierpnia br.

Największa liczba ludzi pieniędzy na innowacje przy UE

Program "Inteligentny Rozwój" jest innym pod względem budżetu programem na lata 2014-2020 i największym w Unii Europejskiej finansującym badania, rozwój i innowacje. Na jego realizację przeznaczono ponad 10 mld euro (8, 6 mld euro z funduszy UE).

Tagi: Ministerstwo Wzrostu Komentując korzystasz z przybory Facebooka. Publikowane komentarze będą prywatnymi opiniami Użytkowników. Żeby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Statut i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod spodem adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie na temat likwidacji OFE. Na nadal gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się wraz ze złożeniem PIT, może unikać kary. Wystarczy czynny żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Stwórca Altus TFI usłyszał świeże zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie