Zalety i wady aktualizacji rocznego dochodu za zwiększenie linii kredytowej karty kredytowej [duplikat]

17 lutego 2021

Mój bank namawia mnie, abym zwiększył linię kredytową poprzez aktualizację moich rocznych dochodów. Muszą mieć dobre flagi, aby ostrzegać o takich rzeczach, ponieważ nasze wydatki nieco podskoczyły na karcie kredytowej, częściowo z powodu wzrostu wynagrodzeń, ale częściowo z powodu próby zdobycia większej liczby punktów. Jednak zawsze jesteśmy poniżej 50% linii kredytowej przynajmniej na około 11 miesięcy w roku.

Jakie są zalety i wady przesyłania im tych informacji? To pytanie dotyczy kwestii marketingowych i demograficznych. Co firmy obsługujące karty kredytowe robią z tymi informacjami? A o co chodzi z zapytaniem o kredyt? Zasadniczo podejmują decyzję wewnętrzną bez konsultacji z biurami kredytowymi?

2 odpowiedzi 2

Moim zdaniem należy mieć limit na karcie, z którego można łatwo zrezygnować / spłacić w najgorszym przypadku bez istotnego wpływu na styl życia.

Jakie są zalety i wady przesyłania im tych informacji?

Profesjonaliści:

 • Lepszy limit kredytowy może być dobry na sytuacje awaryjne
 • Jeśli wydatki pozostaną takie same, zmniejsz wykorzystanie kredytu, nieznaczny wzrost zdolności kredytowejNie jest to trudne, więc w krótkim okresie nie wpłynie to na ocenę zdolności kredytowejNiektóre usługi są przeznaczone dla klientów o wyższych dochodach, mogą zostać uaktualnione do lepszej karty Cons:

  • Wyższe ryzyko. [W zależności od kraju] Chociaż większość firm obsługujących karty zapewnia ochronę przed oszustwami, wiąże się to z kilkoma warunkami. Jeśli kwota oszustwa jest duża, przeprowadza się dochodzenie w celu ustalenia, czy nie było żadnych niedociągnięć z Twojej strony.
  • Jeśli zostaniesz okradziony z pistoletu [ktoś zmusi cię do przesunięcia karty]; nie byłoby to oszustwo, a firma obsługująca karty nie zwróci Ci pieniędzy.Niechciana poczta promocyjna. Wyższe dochody oznaczają, że mogą cię ścigać za ten drogi przedmiot za pomocą atrakcyjnych programów, które brzmią dobrze.Więcej pokusy popisywania się. Jeśli ktoś jest religijny, jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy, to nie ma znaczenia

   To pytanie dotyczy kwestii marketingowych i demograficznych. Co firmy obsługujące karty kredytowe robią z tymi informacjami?

   Różne materiały promocyjne i programy, które mogą być bardziej ukierunkowane. ABC z kwotą dochodu X i wiekiem Y. OK Young and Wealth, oferujemy gadżety w atrakcyjnych schematach. W latach 30-tych oferujemy bogatą ofertę wakacyjną. itp. Nieco do lat 40-tych. Programy ubezpieczeń zdrowotnych lub coś innego dla tych segmentów. może rzeczy dla majsterkowiczów.

   o co chodzi z zapytaniem o kredyt? Zasadniczo podejmują decyzję wewnętrzną bez konsultacji z biurami kredytowymi?

   Żaden bank nie jest upoważniony do zapytania kredytowego. Banki robią, aby się chronić. W tym przypadku Bank uważa, że ​​jesteś dobrym użytkownikiem kredytu i chciałbyś zaoferować więcej, jeśli dochody wzrosną.

   Korzyść dla Banku to:

   • Pozostajesz z nimi [nie szukaj nowej karty]. Coraz częściej ludzie ubiegają się o nową kartę z nowymi danymi i uzyskują lepsze limity kredytowe.
   • Lepiej rozumieją demografięMoże wysłać ukierunkowaną przesyłkę pocztową do tego segmentu.